Naujienos
Svečiai iš Marijampolės Petro Armino progimnazijos

Gruodžio 15 d.  Suvalkijos socialinius globos namus aplankė vaikučiai  iš Marijampolės Petro Armino progimnazijos. Vaikučiai apžiūrėjo gyventojų darbelių parodas, apsilankė užimtumo patalpose. Viešnagę užbaigėme prie arbatos susitikimu su meninį užimtumą lankančiais gyventojais. 

Skaityti daugiau...
 
Marijampolės Rimanto Stankevičiaus mokyklos mokiniai ir vokalinis ansamblis ,,Sūduvietis"

2017 m. gruodžio 14 d. Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos mokiniai atvežė jau pagamintus angeliukus, kurie taip pat nusileido prie gulinčių ligonėlių, o negana to, mokytoja Eglutė atsivezė kanklininkes mergaites, kurios švelniais kanklių stygų garsais ramino sielas mūsų senoliams...  Ačiū visiems prisidėjusiems kurti šventes, visiems mūsų gyventojams,  nes tik kartu, mes galime prisiliesti prie kiekvieno gyventojo širdies.

Skaityti daugiau...
 
Globos namuose Karklinių kaimo bendruomenės moterys

2017-12-14 Atriedėjo pas mus Vilkaviškio krašto Karklinių kaimo bendruomenės moterys... Ir pyragai, sumuštinėliai,  ir padėkos raštai, o svarbiausia smagus užsiėmimas - angelų karpymas. Na, o kad būtų dar linksmiau, adventinėmis melodijomis mus svaigino  nauja mūsų muzikos vadovė Alma.

Skaityti daugiau...
 
Ekskursija Kaune

2017-12-12 Išsiruošėme į Kauną apžiūrėti Rotušės aikštėje stovinčios kalėdinės eglutės.  Kalėdų eglutė šiemet buvo tradicinė natūrali žaliaskarė. Pasigrožėję  eglute vykome į Lietuvos aviacijos muziejų. Susipažinome su Lietuvos aviacijos istorija, aviacine technika. Diena Kaune praėjo akimirksniu. Grįžome su geromis nuotaikomis, įspūdžiais.

Skaityti daugiau...
 
Kalėdinis turnyras 2017
2017-12-10  Dalyvavome Kalėdiniame turnyre, kurį organizavo  NSK "Siekis".  
Turnyre sportininkai varžėsi 9 rungtyse:
1. Stalo tenisas;
2. Biliardas;
3. Biliardo spec., rungtis;
4. Boccia;
5. Smiginis;
6. Žiedų mėtymas;
7. Šaškės;
8. Svarmens laikymas;
9. Protų mūšis (sporto tematika).
Skaityti daugiau...
 
Svečiuose kolektyvas ,,Bočiai"

Šv. Kalėdų belaukiant.. 2017 m. gruodžio 8 d. sulaukėme Šakių bendruomenės kolektyvo ,,Bočiai'', kurie mus nustebino teatralizuotu linksmu pasirodymu bei padovanojo begalę įvairiausių dovanų. 

Skaityti daugiau...
 
Skelbimas

alt

 
Svečiuose Marijampolės ,,Zonta" klubo moterys

2017 m. gruodžio 5-ąją, jau ne pirmą kartą  prikepusios naminių pyragų  aplankė Marijampolės ,,Zonta'' klubo moterys.

Skaityti daugiau...
 
Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijos moksleiviai

2017 m. gruodžio 1 d. sulaukėme svečių iš Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijos. Visi kartu karpėme iš popieriaus angelus, kurie apsigyveno ant  langų ir gulinčių gyventojų spintelių. Moksleiviai noriai dalino savo darbelius seneliams, na o muzikos vadovė su keliomis mergaitėmis, viso užsiėmimo metu dainavo advento dainas, pritariant armonikai... Ech koks grožis liaudiškų garsų, jis artimas visiems.

Skaityti daugiau...
 
,,Šokio parkas"

2017-11-28 Visai baigiantis lapkričiui Suvalkijos socialinės globos namuose jų gyventojus, darbuotojus ir būrelį svečių sukvietė „Šokio parkas“: ne šiaip koncertas, bet performansas su teatro elementais, poezijos žodžiu… „Šokio parkas“ - projektas, kuriame kelių mėnesių šokio rezultatus pristatė Suvalkijos globos namų gyventojai, darbuotojai bei jų vaikučiai ir LSDJS Marijampolės skyrius. 

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 10 iš 28

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 27 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos