Naujienos
Liaudiškos muzikos festivalis „ Kaip paukšteliai žaliam gojuj“
Pirmadienis, 01 Liepa 2019 13:38

Birželio 28 dieną, vykome į V – ąjį liaudiškos muzikos festivalį, skirtą Žemaitijos metams, „ Kaip paukšteliai žaliam gojuj“,  Ventos socialinės globos namuose. Tautiniais drabužiais pasipuošę jaunuoliai svečius pasitiko su duona ir druska. Su jauduliu laukėme savo premjerinio vaidybinio pasirodymo  – „Kad ir nežmoniškai, bile kitoniškai“. Nulipę nuo scenos atsikvėpime ir vieni kitus apdovanojome nesuvaidintomis šypsenomis, žvilgsniais. Paruoštas kūrinys turėjo atspindėti vietos kultūros paveldą. Atstovavome Suvalkiją, o niekam ne paslaptis, jog suvalkiečiai pasižymėjo savo turtingumu ir svetingumu. Ant stalo išdidžiai gulėjo mūsų auksarankių spaustas naminis varškės sūris, kvepiantis skilandis ir šviežia ruginė duona. Renginį vedė Daiva Steponavičienė – Rugiaveidė kartu su vyru Sauliumi Steponavičiumi. Dalyviams ir darbuotojams savo energiją ir meilę muzikai dovanojo  grupė - „Auksa žovis“. Grįžome su naujomis mintimis, idėjomis, patirtimi.

Skaityti daugiau...
 
„Nusilipdyk laimę“...
Trečiadienis, 26 Birželis 2019 05:46

Dievas nulipdė iš molio žmogų ir liko molio gabalėlis...

  • Ką tau dar nulipdyti, žmogau? – paklausė Dievas.
  • Nulipdyk man laimę, - atsakė žmogus.

Dievas nieko neatsakė, tik padavė likusį molį žmogui į rankas...

Todėl mes, birželio 20 d.,  drauge su Karklinių kaimo bendruomenės nariais paėmėme į rankas gabalėlį molio. Ir patikėkite, visiems pavyko nusilipdyti savo laimę. Kartu su molio gabalėliu gimė bendri darbai, taip pat užsimezgė dar stipresni ryšiai tarp gyventojų ir svečių, kuriuos saugosime ir puoselėsime bei lauksime kitų jaukių susitikimų.

Skaityti daugiau...
 
Joninių šventė
Antradienis, 25 Birželis 2019 07:26

Birželio 21 dieną Suvalkijos Socialinės globos namuose šurmuliavo Joninių šventė. Šis laikas ypatingas, mistinis, motina – gamta atgyja, visos laukų žolelės tampa gyvos, turi gydomųjų galių. Šįmet įėjimas į šventę vyko pro vartus  (simbolika) ir pasitikimas vandeniu, nes vanduo -  gyvybės šaltinis. Džiaugsmingai sveikinome Jonus bei Janinas. Vyko sportinės varžytuvės, laimėtojai buvo apdovanoti saldžiomis dovanomis. Taip pat ieškojome paparčio žiedo, būrėmės, šokome, dainavome, skanavome girą bei saldėsius.

Skaityti daugiau...
 
Poilsinės išvykos
Antradienis, 25 Birželis 2019 07:03

Karštomis vasaros dienomis globos namų gyventojai vyko prie Balsupio ežero ir Sasnavos tvenkinio, kur galėjo pasidžiaugti maudynėmis bei pailsėti. Visi poilsiautojai į namus grįždavo pilni gerų įspūdžių ir emocijų.

Skaityti daugiau...
 
Tapymas ant akmenėlių Vytauto parke
Ketvirtadienis, 13 Birželis 2019 11:42

Saulėtą ir karštą, birželio 11-ąją, Suvalkijos socialinės globos namų gyventojai dalyvavo renginyje, Marijampolės Vytauto parke. : žaidžiam meną gamtoje „Čia ir dabar“.  Kartu su VŠĮ Marijampolės senjorų ir neįgaliųjų dienos centro „Židinys“ nariais tapėme ant akmenėlių, kol laukėme kada nudžius dažai – vaišinomės. Taip pat aplankėme Šv. Arkangelo Mykolo baziliką, poezijos parką – gaivinomės ledais bei fontanų purslais.

Skaityti daugiau...
 
SIJONUOTAS – VASAROS SUTIKTUVĖS
Pirmadienis, 10 Birželis 2019 10:54

Birželio 7 d., renginys „Sijonuotas“ vyko visoje Lietuvoje, jis kvietė visas moteris pasijausti ypatingomis, išskirtinai moteriškomis. Dėvint sijoną norisi pasitemti, išsitiesti, judėti ramiai, lėtai, karališkai. Tokia proga pasinaudojome ir mes, grupinių namų gyventojos. Pasipuošėme ir išėjome smagiai praleisti vakarą. Marijampolės poezijos parke, domėjomės grožio subtilybėmis, kurias pristatinėjo kosmetologijos kabinetai, klausėmės muzikos, šokome pasaulio tautų šokius. Vakaras buvo skirtas tik mums.

Skaityti daugiau...
 
Sudie, pavasarėli, sveika vasarėlė!
Penktadienis, 07 Birželis 2019 06:45

Vasara jau čia pat, o pavasarį praleidome smagiai ir turiningai, jis buvo kupinas įvairių veiklų. Grupinių namų gyventojai lankėsi miesto renginiuose, Birutė ir Ramūnas intensyviai dalyvavo visuomenės sveikatos biuro organizuojamuose renginiuose o kur dar veikla namuose: apsisodinome lysvę, kurioje auga, agurkai, salotos, krapai ir kitos vasaros gėrybės, ačiū už dovaną mūsų rėmėjui, namų draugui Narimantui Stankevičiui. Šventėme gimimo dienas, kurių šį pavasarį namuose netrūko, skanavome pačių keptus tortus. Velykų rytas taip pat buvo ypatingas, visi namų gyventojai ėjome į Šv. mišias, sėdome prie bendro Velykų stalo. 

Su kiekviena diena grupinių namų gyventojai vis drąsesni, įsitraukia į įvairias veiklas mieste, eina pasivaikščioti, kartais pasilepina skania kava kavinėje.

Miesto dienos ne išimtis, visi kolektyviškai ėjome pasivaikščioti, stebėjome koncertą, skanavome ledus.

Skaityti daugiau...
 
Vizitas pas Marijampolės savivaldybės merą Povilą Isodą
Penktadienis, 31 Gegužė 2019 06:33

Gegužės 30 d. Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda pasveikino Suvalkijos socialinės globos namų komandą iškovojusią 1-ąją vietą Tarptautinės žmonių su negalia Lietuva mini futbolo lygą SENI – CUP 2019 ir padėkojo komandos treneriui Valdui Vinciūnui bei pasveikino geriausią žaidėją Giedrių Čužumą. Meras džiaugėsi puikiais rezultatais, o taip pat komandą sveikinęs Marijampolės savivaldybės tarybos narys Alvydas Kirkliauskas linkėjo sėkmės finalinėse žaidynėse vyksiančiose Torūnėje, Lenkijoje. Suvalkijos socialinės globos namų komandai didelė garbė atstovauti Lietuvą Tarptautinėje Neįgaliųjų Futbolo Lygoje SENI - CUP 2019!

Skaityti daugiau...
 
Svečiuose Marijampolės „Saulės“ pradinės mokyklos moksleiviai
Penktadienis, 31 Gegužė 2019 05:44

Gegužės 27  d. Suvalkijos socialinės globos namus aplankė Marijampolės „Saulės“ pradinės mokyklos moksleiviai. Skaitovai džiugino nuostabiu eilių perteikimu, choras atliko dainas apie mamą, šeimą, draugą, gimtinę. Moksleiviai atvyko ne tuščiomis, o pasistengė ir gyventojus nustebino padovanodami piešinių. Didelio susidomėjimo iš mažųjų draugų sulaukė ir mūsų gyventojų darbai. Moksleiviai susipažino su darbo autoriais. Džiaugėmės visi, vieni pasisėmę įkvėpimo, patirties,  kiti  prisiminę kūrybą ir polėkį kurti, puošti pasaulį!

Skaityti daugiau...
 
Tarptautinė žmonių su negalia mini futbolo lyga Lietuva SENI – CUP 2019
Penktadienis, 24 Gegužė 2019 06:25

Gegužės  22 – 23 dienomis  Marijampolės ,,Arvi“ futbolo manieže vyko 13 – asis Tarptautinis žmonių su negalia mini futbolo turnyras SENI – CUP  2019. Varžybose dalyvavo  13 komandų iš visos Lietuvos socialinių globos namų. Pirmą dieną vyko pusfinalis sekėsi puikiai iškovojome visas 3 pergales iš 3. Po įtemptų futbolo varžybų vykome į Kalvarijos  Jurgežerių poilsiavietę ,,Gintaras“, kur visų dalyvių laukė smagi vakaronė.

Antrą dieną vyko finalinės varžybos po kurių paaiškėjo 1-osios vietos nugalėtojai, tai mūsų Suvalkijos socialinės globos namų komanda! Džiaugiamės iškovoję pagrindinį prizą finalines žaidynes Torūnėje, Lenkijoje 2019, kurioje atstovausime Lietuvą. Taip pat mūsų globos namų futbolininkas  Giedrius Čužumas buvo apdovanotas geriausio žaidėjo titulu.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 10 iš 40

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 22 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos