Naujienos
,,Šokio parkas"

2017-11-28 Visai baigiantis lapkričiui Suvalkijos socialinės globos namuose jų gyventojus, darbuotojus ir būrelį svečių sukvietė „Šokio parkas“: ne šiaip koncertas, bet performansas su teatro elementais, poezijos žodžiu… „Šokio parkas“ - projektas, kuriame kelių mėnesių šokio rezultatus pristatė Suvalkijos globos namų gyventojai, darbuotojai bei jų vaikučiai ir LSDJS Marijampolės skyrius. 

Skaityti daugiau...
 
Kazimiero Jakučio ir grupės koncertas

2017 m. lapkričio 25 d. į neįtikėtino garso ir žavesio koncertą pakvietė mielieji  bičiuliai Šunskų seniūnija. Kazimiero Jakučio ir grupės atliekami kūriniai taip sušildė publiką nedidukėje salytėje, kad namo tą vakarą visai nesinorėjo, nes buvo visiems gera alsuoti vienu ritmu.

Skaityti daugiau...
 
Išvyka į Ukmergę stalo teniso čempionatą ir edukacinę programą

Lietuvos specialiosios olimpiados komitetas ir Jasiuliškių socialinės globos namai (Ukmergės raj.) 2017 m. lapkričio 16 d. organizavo stalo teniso varžybas. Šio stalo teniso čempionato tikslai ir uždaviniai:

-Sudominti sutrikusio intelekto asmenis stalo tenisu, kaip sporto šaka, stiprinančia sveikatą.

-Propaguoti stalo tenisą kolektyvuose, kaip užimtumo priemonę.

Skaityti daugiau...
 
,,Muzikinė karuselė"

Lapkričio devintąją dalyvavome renginyje ,,Muzikinė karuselė", kurį organizavo Kalvarijos socialinės globos namų kolektyvas, tai pati laukiamiausia šventė mūsų gyventojams. Pradžioje  vyksta muzikinė viktorina, vėliau pristatome namų darbus, šiemet tema buvo ,,Metų laikai''. Na ir pati linksmiausia antroji renginio dalis, kai visi galime pasišokti skambant gyvai muzikai ir pabendrauti su bičiuliais.

Skaityti daugiau...
 
Vėlinės - visų mirusiųjų pagerbimo šventė

Kaip ir kasmet visų Šventųjų dieną skubame aplankyti mirusių artimųjų kapus. Suvalkijos socialinės globos namų gyventojai kartu su darbuotojais kiekvienais metais aplanko ir pagerbia mirusių globos namų gyventojų kapus, uždega žvakutes.

Skaityti daugiau...
 
,,Jums demonstruojama jėga 2017"

2017-10-29 Marijampolės NSK ,,Siekis" kartu su Suvalkijos senjorų sunkiosios atletikos klubu ,,Suvalkijos ąžuolas" ir partneriais Suvalkijos globos namais, organizavo ,,Sunkiosios atletikos atgaivinimo turnyrą Jums demonstruojama jėga 2017". Tai pirmasis toks neįgaliųjų sunkiosios atletikos turnyras po  ilgo tarpo Lietuvoje. Turnyre sportininkai varžėsi 4 rungtyse:

Skaityti daugiau...
 
Skelbimas

alt

 
,,Auksinis ruduo"

2017 m. spalio 20 dieną Marijampolės kultūros centre įvyko tradicinė Suvalkijos socialinės globos namų šventė: respublikinis meno renginys ,,Auksinis ruduo". Sulaukėme dalyvių iš visos Lietuvos: Ilguvos (Šakių raj.), Veisiejų (Lazdijų raj.), Jotainių (Panevėžio raj.), Aukštelkės (Šiaulių raj.), Duseikių (Telšių raj.), Padvarių (Kretingos raj.), Linkuvos (Pakruojo raj.), Ventos (Akmenės raj.), Didvyžių (Vilkaviškio raj.), Kalvarijos socialinės globos namų.

Skaityti daugiau...
 
Sunkiosios atletikos treniruotės ruošiantis turnyrui ,,Jums demonstruojama jėga 2017”

Globos namų sportininkai pradėjo ruoštis  sunkiosios atletikos varžyboms. Su puikia nuotaika  ir energija pirmadieniais ir trečiadieniais vykstame pas trenerį A. Kirkliauską  į sunkiosios atletikos sporto klubą „Suvalkijos ąžuolas“. 

Skaityti daugiau...
 
Kvietimas

alt

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 10 iš 27

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 26 svečius online

Mūsų draugai

 

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos