Naujienos
Atokvėpio išvyka prie jūros

Rugpjūčio 18 d. važiavome į Klaipėdą pasidžiaugti Baltijos jūra. Nuvykus prie jūros mus pasitiko grįžtantys laivai. Globos namų gyventojai mėgavosi puikiu oru ir šilta jūra. Grįžome pasipuošę dovanotais gintariniais papuošalais bei parsivežėme paveikslą, kuris globos namams buvo padovanotas iš visos širdies. Šios dovanėlės visiems praskaidrino nuotaikas. Tokia puiki diena paliko didelius įspūdžius ir liko įsimintina.

Skaityti daugiau...
 
Žolinių šventė

Šiemet gėles garbinome itališkomis dainomis, kurias atliko meninikė sopranas Skaidra Jančaitė, jos tėvelis, džiugino širdis liaudiškomis dainomis, o su netradiciniu šokiu supažindino Aurelija.

Skaityti daugiau...
 
,,Pabūkime drauge gamtos apsuptyje IV“

Rugpjūčio 2-3-4 dienomis, dešimt mūsų namų gyventojų turėjo galimybę pagyventi gamtoje prie Podvarko ežero. Turistinį sąskrydį ,,Pabūkime drauge gamtos apsuptyje IV'' organizavo Didvyžių socialinės globos namų kolektyvas. Tai ketvirtasis sąskrydis, kurio mūsų gyventojai labai laukia. Sąskrydyje galima ne tik pailsėti, pasilinksminti, bet ir išgirsti kažką naujo, sudalyvauti įdomiose rungtyse, linksmas bendravimas ir šiltas priėmimas šildė šaltoką ežero vandenį.

Skaityti daugiau...
 
Savanorystės savaitė
Penktadienis, 21 Liepa 2017 11:08
Nuoširdžiai norime padėkoti Aušrinei ir Amelijai, bei jų mamytei, Giedrei už muzikos garsus, kurie mus džiugino tris dienas. Laukiame moksleivių, studentų, kurie vasaros atostogų metu nori įprasminti savo gyvenimą suteikdami džiaugsmo šalia esančiam.
Skaityti daugiau...
 
TEN KUR VENTA, SKAMBĖJO MŪSŲ DAINA
Penktadienis, 14 Liepa 2017 09:12

2017 m. birželio 30 d. Ventos socialinės globos namai organizavo tradicinį liaudiškos muzikos festivalį „Kaip paukšteliai vienam gojuj“.

Jame dalyvavo gausus būrys muzikantų, dainininkų, pasakorių iš Ventos, Padvarių, Pabradės, Dūseikių, Adakavo, Kėdainių socialinės globos namų, Valstybės socialinio aprūpinimo centro „Žemgalė“.

Festivalyje dalyvavo ir Suvalkijos socialinės globos namų ansamblio „Visi savi“ nariai: Marija, Jolanta, Adrijana, Rozita, Birutė, Artūras, Visvaldas, Kazys, Vidmantas, Kęstutis.

Skaityti daugiau...
 
Dovanos
Trečiadienis, 05 Liepa 2017 06:26

Liepos 5 dieną direktorė Marytė Slavinskienė kartu su direktoriaus pavaduotoju Gintautu Žemaičiu ir administracija padovanojo  adidas marškinėlius ir šortus globos namų sportininkams. Šios dovanos buvo pažadėtos per ,,Seni-Cup“ tarptautinę žmonių su negalia mini futbolo lygą. Džiaugiamės, kad turime tokius šaunius, energingus sportininkus, kurie atstovauja Suvalkijos socialinės globos namų įstaigą. Tikimės, kad ši apranga papuoš ir suteiks didesnį pasitikėjimą.

Skaityti daugiau...
 
Liepos mėnesio išvykos
Antradienis, 04 Liepa 2017 10:59

Liepos 4-osios, suplanuotą išvyką prie ežero teko greitai keisti, nes vasarėlės oras neleidžia lepintis gamtos stebuklais, tad nusprendėme apsilankyti Alytuje, pasigrožėti Nemunu, apsilankyti " Menų inkubatoriuje'', susipažinti su jo veikla ir profesinio rengimo centre, kuriame fantastiško skonio keksiukus kepa neįgalieji. Buvo įdomu išgirsti apie naujas galimybes neįgaliam žmogui. Menų dirbtuvėse sutarėme eksponuoti mūsų gyventojų dailės , keramikos darbus , kad visuomenė kuo plačiau prisiliestų ir pajaustų mūsų kuriamą grožį.

Skaityti daugiau...
 
,,Joninių šventė“
Penktadienis, 23 Birželis 2017 14:39

Birželio 23 dieną šventėme linksmiausią vasaros šventę – Jonines. Tradiciniais papročiais: kupoliavome, pynėme vainikus, ieškojome paparčio žiedo, kūrenome laužą ir varžėmės tarpusavyje.

Skaityti daugiau...
 
,,Nacionalinė ekspedicija“
Ketvirtadienis, 22 Birželis 2017 14:51

Birželio 22 dieną globos namų gyventojai vyko į Marijampolės J. Basanavičiaus aikštę išlydėti televizijos projekto „Nacionalinės ekspedicijos“ dalyvius. Apžiūrėjome vytinės tipo upių laivą „Vytautą Didyjį“ bei praėjusių metų ekspedicijos laivą „Vytį“.

Skaityti daugiau...
 
„Tautinės tradicijos – mūsų stiprybė“
Ketvirtadienis, 22 Birželis 2017 11:05

Popietė „Tautinės tradicijos – mūsų stiprybė“ – renginys Marijampolės specialiuosiuose socialinės globos namuose, skirtas įstaigos 10 metų jubiliejui. Popietė, vykusi lauko pavėsinėje, išpuoštoje nuostabiais lubinų žiedais, sužavėjo nuoširdumu ir jaukumu. Dalyvavo keleto įstaigų įvairaus amžiaus ir gyvenimiškos patirties skaitovai bei autoriai, tad programos spektras buvo kupinas įvairiausių spalvų. O ypač visus nustebino įstabios atminties senolė, mintinai padeklamavusi ilgiausią poemą... Mūsų globos namų gyventojos - Birutė ir Rozita skaitė savo kūrybos ir kitų autorių eiles, kaip ir visi dalyviai, buvo apdovanotos gėlėmis ir praktiškomis dovanėlėmis, kurių šią vasarą, tikriausiai prireiks dažnai...

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 10 iš 25

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 12 svečius online

Mūsų draugai

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos