Naujienos
Kvietimas
Trečiadienis, 28 Rugpjūtis 2019 11:35

Maloniai kviečiame dalyvauti mūsų gyventojų tapybos darbų parodoje, artėjančiai socialinių darbuotojų dienai paminėti. 

alt

 
Minime „Baltijos kelio“ 30 – mečio sukaktį
Penktadienis, 23 Rugpjūtis 2019 10:55

Bet varpas likimo nuaidi vėl

Ir jūra šiaušia bangas

Trys sesės iš miego kyla jau

Apginti savo garbės“...

Rugpjūčio 23 dieną, Suvalkijos socialinės globos namų gyventojai susikibę rankomis prisiminė „Baltijos kelią“. 30 metų, o širdyje, kaip vakar,  neblėstantys prisiminimai,  ta pati  – vienybės, bendrystės dvasia, ta pati daina ir ta pati meilė – laisvei, Lietuvai.

Skaityti daugiau...
 
Sūduva - Ferencvaroš futbolo varžybos
Penktadienis, 23 Rugpjūtis 2019 09:24

2019-08-22 Globos namų gyventojai kartu su darbuotojais ketvirtadienio vakarą keliavo į Marijampolės ,,Arvi“ futbolo areną palaikyti savo mylimos Marijampolės  ,,Sūduva" futbolo komandos. Šįkart „Sūduva“  kovojo su  „Ferencvaroš“ komanda. Pirmose Europos lygos atkrintamojo etapo rungtynėse ,,Sūduva“ pasiekė lygiąsias 0:0 su Budapešto „Ferencvaroš“. Laikome kumsčius, kad sekančiose varžybose kurios vyks Vengrijoje Marijampolės ,,Sūduva“ nugalėtų „Ferencvaroš“! Dėkojame Daliui Matvejevui už kvietimus ir galimybę visada jaustis laukiamiems! Kviečiame pamatyti akimirkas iš varžybų daugiau nuotraukų galite pamatyti paspaudę čia: ,,Sūduva"-,, Ferencvaroš ".

Skaityti daugiau...
 
Sūduva-Maccabi futbolo varžybos
Pirmadienis, 19 Rugpjūtis 2019 06:17

2019-08-15 Su puikiomis nuotaikomis globos namų gyventojai ir darbuotojai keliavo į Marijampolės ,,Arvi“ futbolo areną palaikyti savo mylimos ,,Sūduva" futbolo komandos. „Sūduva“  kovojo su  „Maccabi“ komanda. Rezultatu 2:1 nugalėjo ,,Sūduvos“ komanda!  „Sūduva“ dviem įvarčiais eliminavo Izraelio čempionus! Tai buvo emocingas vakaras. Jei „Sūduva“ perkops atkrintamąjį etapą, ji taps pirmąja Lietuvos komanda per šalies futbolo istoriją, pasiekusia Europos lygos grupių varžybas! Dėkojame Daliui Matvejevui už kvietimus ir galimybę visada jaustis laukiamiems!

Kviečiame pamatyti akimirkas iš varžybų daugiau nuotraukų galite pamatyti paspaudę čia: ,,Sūduva"-,,Maccabi".

Skaityti daugiau...
 
Sūduva-Tre Penne futbolo varžybos
Ketvirtadienis, 01 Rugpjūtis 2019 06:32

2019-07-30 Vykome į Marijampolės ,,Arvi“ futbolo areną palaikyti savo mylimos ,,Sūduva" futbolo komandos. „Sūduva“  kovojo su  „Tre Penne“ komanda. Rezultatu 5:0 nugalėjo ,,Sūduvos“ komanda! Tai rekordinė pergalė Europoje. „Sūduva“ žengė į kitą etapą. Pasibaigus varžyboms su dideliu džiaugsmu ir puikiais įspūdžiais keliavome namo. Dėkojame Daliui Matvejevui už kvietimus ir galimybę visada jaustis laukiamiems  futbolo varžybose.

Skaityti daugiau...
 
Liepos 24-25 d. Išvyka prie Dusios ežero (dienos stovykla)
Pirmadienis, 29 Liepa 2019 12:50
8 Suvalkijos socialinės globos namų grupinių gyvenimo namų gyventojai pasinaudojo Marijampolės savivaldybės neįgaliųjų socialinės integracijos projektinėmis lėšomis ir vyko prie Dusios ežero. Gyventojai laiką leido gražioje „Mėtos“ stovyklavietėje. Laikas buvo nepaprastai geras, daug maudėmės, žaidėme, sportavome, vaikščiojome ir grožėjomės gamta.
Skaityti daugiau...
 
Ekskursija į Valdovų rūmus ir Trakų pilį
Penktadienis, 19 Liepa 2019 10:00

Liepos 18 dieną, vykome į sostinę. Pasirinkome apžvalginę ekskursiją po nuolatines Valdovų rūmų ekspozicijas. Sužinojome ir pagilinome žinias apie Lietuvos didžiųjų kunigaikščių gyvenimą, buitį, apžiūrėjome unikalius radinius, vaikščiojome menėse, kilome į apžvalgos bokštą pamatyti Vilniaus panoramą. Pasigrožėję Gedimino pilimi patraukėme į Trakus. Trakuose mus pasitiko saulė, atspindėdama Galvės ežere pilį, paversdama ją pasakiška. Kartu su minia ėjome į pilies vidų, apžiūrėjome ekspozicijas. Po apžvalginės ekskursijos užsukome į kavinę paragauti vietinės pažibos – kibinų. Kupini gerų emocijų, sotūs ir laimingi važiavome namo, sakydami: „Iki pasimatymo, Trakai!”.

Skaityti daugiau...
 
Skaitinių ir tapybos popietė
Penktadienis, 19 Liepa 2019 07:48

Liepos 16 dieną, vyko skaitinių popietė „Baltai juoda, juodai balta“ bei vietos dailininkų pleneras. Gyventojai skaitė rašytojo Bruno Ferrero miniatūras, kiti dalinosi savo pačių kurtomis eilėmis, įkvėpti gamtos ir žodžių žaismo tapė, liejo emocijas lape. Visi linksmai pasibuvome, pasišokome, vieni kitiems dėkojome ir šypsojomės. Susitarėme, jog būtinai pakartosime tokius pasibuvimus.

Skaityti daugiau...
 
Pal. Jurgio Matulaičio atlaidai
Penktadienis, 19 Liepa 2019 07:37

Liepos 12 dieną dalyvavome  Šv. arkangelo Mykolo bazilikoje, vykusiuose  pal. Jurgio Matulaičio atlaiduose, meldžiantis už ligonius, slaugytojus ir medikus, ypatingai melstasi už kenčiančius dėl įvairių fizinių ligų, nuo priklausomybių ir dvasinių negalių. Tikintieji gyventojai rašė intencijas, jas dėjo į savanorių paruoštas dėžes, kurios vėliau buvo nešamos atnašų procesijoje, už jas buvo meldžiamasi. Aš manau, jog šio laiko kentėjimai nieko nereiškia, lyginant juos su būsimąja šlove, kuri mumyse bus apreikšta. (Rom 8, 18)

Skaityti daugiau...
 
XIX Tarptautinis finalinis žmonių su negalia mini futbolo turnyras „Seni Cup 2019“
Ketvirtadienis, 11 Liepa 2019 07:12

Liepos 2–5 dienomis Lenkijoje, Torūnės mieste, vyko XIX Tarptautinis finalinis žmonių su negalia mini futbolo turnyras „Seni Cup 2019“. Šiemet finalinėse varžybose dalyvavo apie 350 futbolininkų net iš 11 šalių: Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Vokietijos, Lenkijos, Čekijos, Slovakijos, Rusijos, Vengrijos, Kazachstano ir Ukrainos. Lietuvą atstovavo mūsų Suvalkijos socialinės globos namų futbolo komanda, kuri šiemet tapo Lietuvoje vykusių ,,Seni Cup turnyro“ nugalėtoja!

Lenkijoje futbolo turnyro atidarymas prasidėjo paradu su dideliu dalyvių ir svečių skaičiumi bei muzikantų iš Chełmżos ir cirko atlikėjų kompanija. Per Torunės miesto centrą - visi nuėjome iš Nowomiejska turgaus į Hopirzycos teatrą, kuriame buvo oficialiai atidarytas turnyras. Tai suorganizavo ,,Seni cup“ organizatoriai ir Torūnės meras Michał Zaleski. Kitas dvi liepos 4-5 dienas visi dalyviai praleido stadione. Pirmą varžybų dieną komandos atrankinių varžybų metu, buvo suskirstytos į pogrupius pagal gebėjimus. Iš viso buvo 5 pogrupiai A, B,C, D, E papuolėme į ,,B" pogrupį, kuris buvo vienas iš stipresių pogrupių. Po pirmos varžybų dienos visi dalyviai pramogavo Dybowski pilyje. Antroje varžybų dienoje paaiškėjo XIX Tarptautinio turnyro ,,Seni Cup“ nugalėtojai. Pirmą turnyro vietą užėmė ir stipriausia futbolo komanda tapo žaidėjai iš Vokietijos. Lietuvai atstovavus Suvalkijos socialinės globos namų futbolo komanda užėmė garbingą 13 vietą iš 33 dalyvavusių komandų.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 9 iš 40

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 54 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos