Naujienos
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui artėjant

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui artėjant visus šilčiausius jausmus sudėjome dar praeitų metų gruodį į advento vainikus, žolynai iš mūsų miškų ir keramikos liaudiški motyvai apsijungė į nuostabius vėrinius, kurie papuošė globos namų gyvenamąsias erdves. Tad nuoširdžiai kviečiame apsilankyti mūsų nameliuose iki užgavėnių ir pasigėrėti darbais, kurie skirti ne tik mums, bet ir tėvynei. Atvykimo laiką galima derinti telefonu: +370-630-53636 - užimtumo specialistė Vilma, maloniai laukiame visų, neabejingų mums ir mūsų kraštui.

Skaityti daugiau...
 
Sausio 13-oji

2018-01-12 Minėjome Laisvės gynėjų dieną. Kiekvienas turime su tuo susijusį prisiminimą – nesvarbu, ar jis buvo asmeniškai patirtas, ar galbūt perpasakotas vyresnių artimųjų ir draugų. Tačiau jis sudaro dalelę tos bendros prisiminimų mozaikos, kuri mums primena, kiek turėjome paaukoti, kad taptume laisvi.... 

Skaityti daugiau...
 
Trys karaliai

2018-01-05 Žiemos švenčių  laikotarpį užbaigėme Trijų karalių švente. Karaliai skleidė žinią apie kūdikėlio Jėzaus gimimą ir skelbė einantys jo aplankyti bei nešantys dovanas. Kasparas, Merkelis ir Baltazaras linkėjo visiems sveikatos, džiaugsmo ir turtingo bei turiningo gyvenimo. Išminčiai pranešė, kad didžiosios metų šventės jau baigėsi, todėl laikas atsisveikinti su Kalėdine eglute iki kitų metų bei pradėti ruoštis pavasariui, juk nuo Trijų Karalių šventės diena pailgėja net per gaidžio žingsnį.

Skaityti daugiau...
 
Naujųjų 2018 metų pasitikimas

Na ir pasibaigus rimties laikotarpiui, laikas pasidžiaugti nuveiktais darbais ir pasilinksminti, tad 2017 m. gruodžio 27 d. susirinkome pasitikti Naujuosius 2018 metus, apdovanojome  darbščiausius gyventojus, atminimui įteikėme padėkas bei minkštas pagalvėles už aktyvią veiklą, bet kokioje užimtumo veikloje. Su bičiuliais iš Veisiejų socialinės globos namų apsikeitėme programomis ,,Metų laikai'', pasivaišinome ir  daug  šokome...

Skaityti daugiau...
 
Sveikinimas

alt

 
Naujas autobusas

2017 m. gruodžio 22 d. Suvalkijos socialinės globos namuose didelis pirkinys – naujas autobusas.  Autobusas specialiai pritaikytas žmonėms turintiems judėjimo negalią. 

Skaityti daugiau...
 
Teatralizuota muzikinė programa

2017 m. gruodžio 22 d. artėjant Kūčių vakarienei, teatralizuotą muzikinę programą ,,Ką kalba gyvūnai'' padovanojo Marijampolės Šaltinėlio lopšelio-darželio auklėtojos.

Skaityti daugiau...
 
Šv. Mišios

2017 m. gruodžio 21 d. Šv. Mišių auką aukojo klebonas Marius, jam asistavo mūsų gyventojas, o giesmes atliko gyventojų ir darbuotojų choras, susibūręs vos prieš keletą savaičių. Jautėmės pakylėti.

Skaityti daugiau...
 
Marijampolės Ryto mokyklos mokiniai ir įstaigos visuotinis susirinkimas

2017 m. gruodžio 19 d. globos namus aplankė bičiuliai iš Marijampolės Ryto pagrindinės mokyklos, kurie dovanojo nuotaikingą programą ir angelus. Mokiniai džiaugėsi globos namų prakartėle, buvo maloniai nustebę adventinių vainikų grožiu. 

Skaityti daugiau...
 
Koncertas Marijampolės Šv. Arkangelo Mykolo bazilikoje

2017 m. gruodžio 17 d. išvykome į koncertą Marijampolės Šv. Arkangelo Mykolo bazilikoje. Pasimeldėme prie koplytėles ir ramybės oazės apimti, nužingsniavome apžiūrėti Marijampolės miesto eglutės.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 9 iš 28

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 59 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos