Naujienos
Treniruotės prieš sunkiosios atletikos turnyrą ,,Jums demonstruojama jėga 2018"
Šeštadienis, 13 Spalis 2018 05:55

Suvalkijos socialinės globos namų sportininkai intensyviai ruošiasi sunkiosios atletikos turnyrui ,,Jums demonstruojama jėga 2018". Dėkojame treneriui Alvydui Kirkliauskui už treniruotes Marijampolės senjorų sunkiosios atletikos sporto klube ,,Suvalkijos ąžuolas“.

Skaityti daugiau...
 
Šunskų fazanynas
Ketvirtadienis, 11 Spalis 2018 14:14
Spalio 11 d. apsilankėme Šunskų miestelio Fazanyno atidaryme, kuris įsikūrė parke, gėrėjomės šešiolikos veislių fazanais, o smagiausia tai, kad galėsime juos aplankyti kada tik panorėsime paįvairinti laisvalaikį gryname ore. Kviečiame pamatyti akimirkas, kurias galite pamatyti paspaudę čia: Šunskų miestelio Fazanyno atidarymas.
Skaityti daugiau...
 
Skelbimas
Ketvirtadienis, 11 Spalis 2018 06:47
Jau šį sekmadienį, kviečiame norinčius dalyvauti, o kas gali, palaikyti savo kraštiečius, Lietuvos žmonių su negalia sunkiosios atletikos turnyre "Jums demonstruojama jėga". Turnyro partneriai, kurie įdeda labai daug pastangų, kad šis renginys įvyktų: Marijampolės senjorų sunkiosios atletikos sporto klubas "Suvalkijos ąžuolas", Suvalkijos socialinės globos namai ir Marijampolės savivaldybės sporto centras „Sūduva“.

alt

 
''Pasaulio šalių šokiai- moterų ratas''
Trečiadienis, 10 Spalis 2018 06:54

Spalio 10 d. ''Laimės namų" šeimininkai Rolandas ir Aušra Augučiai, pravedė darbuotojoms edukacinę programą: ''Pasaulio šalių šokiai - moterų ratas'', susipažinome su škotų, portugalų, airių šalių šokių žingsneliais išmokome junginius, o suskambus muzikai panirdavome į atsipalaidavimo oazę, o ką ir bekalbėti apie bendrumo jausmą šokio metu. Buvo begalo įdomu stebėti save per šokio judesį. Išmokome šešis šokius per trumpą laiką, kuriuos galėsime taikyti savo namelių gyventojoms. Kviečiame pamatyti akimirkas, kurias galite pamatyti paspaudę čia: ''Pasaulio šalių šokiai - moterų ratas''.

Skaityti daugiau...
 
Marijampolės ''Sūduvos kraitė 2018''
Šeštadienis, 06 Spalis 2018 10:43

Spalio 6 d. kaip ir kiekvienais metais po "Šunskų valsčiaus stogu" sudalyvavome Miesto šventėje ''Sūduvos kraitė 2018", kuri šiemet buvo skirta Lietuvos vardo šimtmečiui paminėti. Smagi ne tik šventė, bet ir pasiruošimas, kai turime galimybę apsijungti su bendruomene.

Skaityti daugiau...
 
Naujų idėjų paieškos
Penktadienis, 05 Spalis 2018 06:32

Spalio 5 d. išvykome semtis naujų idėjų į Violetos keramikos studiją, nusilipdėme Laimės pasagą, nauja, jauki aplinka, šeimininkės žolelių arbata nuteikė kūrybiniam polėkiui nesustoti.

Skaityti daugiau...
 
Vasaros prisiminimai
Antradienis, 02 Spalis 2018 06:10

Karštoji vasara taip greitai prabėgo, rodos, nesibaigianti ir kupina nuotykių vasara. Jau pasitikome gražuolį rudenį, tačiau vasaros įspūdžiai ir prisiminimai sugrįžta ilgėjančiais vakarais. 

Skaityti daugiau...
 
Žvaigždžių orbita
Ketvirtadienis, 13 Rugsėjis 2018 17:49

2018 m. rugsėjo 11 d. Druskininkuose buvo suorganizuotas Suvalkijos socialinės globos namų dviračių žygis ,,Žvaigždžių orbita“. Šis gražus renginys buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Į dviračių žygį darbuotojus ir gyventojus išlydėjo Suvalkijos socialinės globos namų direktorė Marytė Slavinskienė kartu su Šunskų seniūnu Rimantu Lekecku. Palinkėjo gero oro bei smagaus pasibuvimo drauge.

Kartu į dviračių žygį vyko Suvalkijos socialinės globos namų tarybos narys bei Marijampolės savivaldybės socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas, Lietuvos socialdemokratų partijos atstovas Alvydas Kirkliauskas.

Druskininkuose sulaukėme svečių iš 9 Lietuvos socialinės globos namų: Skemų, Didvyžių, Adakavo, Utenos, Strėvininkų, Jurdaičių, Kalvarijos, Ilguvos, Linkuvos įstaigų. Labai džiaugiamės beveik 100 dalyvių gausa. Kartu su gidais Antanu ir Genute įveikėme 7 km. trasą miško bei miesto takais, ne tik pakvėpavome grynu oru, bet ir išgirdome įdomių pasakojimų apie Druskininkų miestą. Atsikvėpti po dviračių žygio, vykome į A. Česnulio skulptūrų parką, kuriame apžiūrėjome įspūdingas drožinių ekspozicijas.

Skaityti daugiau...
 
Dramos įtaka žmogui su negalia
Trečiadienis, 05 Rugsėjis 2018 06:25

Rugsėjo 5 d. Vilniaus mažojo teatro akademija, kartu su Pabradės socialinės globos namų pantomimos teatro trupe, atvežė mums spektaklį pagal Romualdą Granauską "Jaučio aukojimas", po pasirodymo turėjome galimybę pabandrauti su režisieriumi, kuris šioje srityje dirba jau septynerius metus ir pasidalinti mintimis, įžvalgomis apie dramos išgyvenimo įtaką žmonėms su negalia.

Skaityti daugiau...
 
,,Pasiek lydeką 2018“
Pirmadienis, 09 Liepa 2018 12:15

2018-07-04 Trečiadienio rytą išvykome prie Igliaukos ežero ,,Iglės“, kur įvyko pirmosios draugiškos sportinės žūklės varžybos ,,Pasiek lydeką 2018“, kurias organizavome kartu su partneriais Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubu ,,Siekis“. Varžybos vyko apie 3 val. 20 min., nors ir neiškovojome prizinių vietų, bet džiaugiamės laiką praleidę turiningai ir nuotaikingai. Tarp 10 dalyvių pirmųjų trijų vietų rezultatai pasiskirstė: I - Alvydas Kačionis (4,415g) NSK, II - Vidas Valenta (3,655g) NSK, III - Rimas Vaičaitis (0,960g) NSK. Tikimės, kad šios varžybos bus dar ne paskutinės! Kviečiame pamatyti akimirkas iš varžybų. Daugiau nuotraukų galite pamatyti paspaudę čia: ,,Pasiek lydeką 2018“.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 9 iš 33

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 32 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos