Naujienos
Velykinis turnyras 2018
Šeštadienis, 07 Balandis 2018 23:37
NSK "Siekis" organizavo Velykinį turnyrą 2018, kuriame dalyvavo ir mūsų globos namų sportininkai. Visi sportininkai varžėsi 8 rungtyse: biliardo, biliardo spec., stalo teniso, smiginio, svarmens laikymo, žiedų mėtymo, Boccia ir šaškių. Tai buvo puiki diena smagiai, draugiškai bei sportiškai praleisti laiką.
Skaityti daugiau...
 
Svečiuose kapela ,,Rausvė"
Antradienis, 03 Balandis 2018 05:52

Ridai ridai rida dai, saulė raičiojos aukštai, na o mes pilnom rieškučiom, nešėm kiaušinius zuikučiui... Nes po švenčių, po sočių, pasportuot labai puiku, ritome margutį margą, vis žiūrėdami pro langą, sportui šiam nebūtų, galo... Muzikantai atvažiavo! Jie draugai mūs iš Karklinių, kapela, ne iš eilinių ,,Rausvė'' ji vadinas, oi kaip miela ir džiugu vėl mums linksmintis kartu.

Skaityti daugiau...
 
Tinklinio sėdint turnyras ,,Siekiame aukščiau"
Šeštadienis, 31 Kovas 2018 18:23

Marijampolėje, NSK ,,Siekis" vykdė jau kasmetinį tapusį tinklinio sėdint ,,Siekiame aukščiau“ turnyrą. Labai džiaugiamės, kad šiame turnyre dalyvavo mūsų globos namų sportininkas Mindaugas Minskas. Į tinklinio sėdint turnyrą vyko ir globos namų sirgaliai, kurie padrąsino ir palaikė Mindaugą. Varžybų atidaryme gražiais sveikinimais pasitiko Marijampolės savivaldybės atstovai, o turnyras suteikė dalyviams daug puikių ir neišdildomų emocijų.

Skaityti daugiau...
 
Sveikinimas
Penktadienis, 30 Kovas 2018 07:14

alt

Ir nesvarbu, kad nelengvai pavasaris ateina...

Kiekvienas širdyje užtraukti gali atgimimo dainą.

Sukurti džiugesį margučių raštuos

Ir nors trumpam pamiršt, kad laukuose vien vėjai blaškos.

 

Mielieji,

sveikiname visus Šv. Velykų proga, linkime sveikatos, tolimesnio nuoširdaus bendravimo, asmeninės sėkmės.

 

 Suvalkijos socialinės globos namų bendruomenės vardu

                 Direktorė Marytė Slavinskienė

 
Šv. Velykų belaukiant...
Penktadienis, 30 Kovas 2018 05:47

Didžioji pavasario prisikėlimo šventė mūsų nameliuose prasidėjo trečiadienį, bendra malda. Šv. Mišias aukojo klebonas Marius, pritariant gyventojų ir darbuotojų chorui, po apeigų skubėjome į Marijampolės kultūros centrą, sudalyvavome seminare-sueigoje ,,Piliakalnių būtis". Ketvirtadienį globos namų gyventojus aplankė bičiuliai iš Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijos, kurie atvežė dovanų, savo rankomis pagamintus margučius bei nuotaikingą programą. 

Skaityti daugiau...
 
Skelbimas
Antradienis, 27 Kovas 2018 05:48

alt

 
Sau ir Tėvynei
Pirmadienis, 26 Kovas 2018 11:12

Dauguma šiemetinių švenčių ir darbų siejame su Lietuvos šimtmečiu, norėdami kuo stipriau pajausti šią dvasią. Mūsų miesto kultūros centro darbuotojų dėka, turėjome galimybę prisiliesti prie mūsų protėvių drabužių ir papuošalų skrynios. Kovo 17-24 dienomis dalyvavome projekto ''Sūduvių ugnys-budinam svietą'' seminaruose: ''Baltų juvelyrikos technologijos'' su kuriomis supažindino ir mokė pasigaminti baltų juvelyrikos meistrė Vaida Druskytė, o ''Baltų tekstilės technologijų'' užsiėmimus pravedė, tekstilės technologijų meistrė - Lina Gerdvilytė Natkevičienė, su teorija supažindino Daiva Steponavičienė.

Skaityti daugiau...
 
Tiriamoji globos namų tarybos narių išvyka į Marijampolę
Antradienis, 20 Kovas 2018 17:14

Praėjusiais metais globos namų taryba nagrinėjo Jungtinių tautų neįgaliųjų teisių konvenciją. Viena iš sričių, aplinkos pritaikymas judėjimo negalią turintiems asmenims. Kovo dvidešimtosios popietę Tarybos nariai vyko pasižiūrėti, kiek Marijampolės miestas yra pritaikytas šią negalią turintiems asmenims. Apsilankėme gyvenamajame rajone, geležinkelio bei autobusų stotyse, muziejuose, poliklinikoje, kultūros centre, savivaldybėje, policijoje, stebėjome tiesiog pro autobuso langą, kaip galima patekti į įvairias įstaigas. 

Skaityti daugiau...
 
Bendruomeniškumas
Antradienis, 20 Kovas 2018 13:07
Metų ratas nenumaldomai sukas dovanodamas mums pačia gražiausias šventes, stengiamės į jį įsisukti ir mes, prasmingais darbais, puoselėdami protėvių palikimą. Šiemet apsilankėme Karklinių kaimo bendruomenėje, kur savo patirtimi pasidalinome rišdami verbas, stiprus ryšys mūsų žmones sieja su šio kaimo žmonėmis esame laukiami, jaučiamės mylimi, po darbų vakarojame prie arbatos puodelio, gera džiaugtis bendryste, kuri ne tik praskaidrina mūsų kasdienybę, bet ir įprasmina mūsų būtį.
Skaityti daugiau...
 
Parodų aplankymas
Pirmadienis, 19 Kovas 2018 12:29

Kovo 15-ąją apsilankėme miesto kultūros centre, kur turėjome galimybę apžiūrėti tris parodas. Viena iš jų, tai atrankinė paroda į Respublikinę dainų šventę, kurioje puikuojasi ir mūsų gyventojų menininkų Andrejaus Ryžkovo, Jono Dabrišiaus darbai. Taip pat gėrėjomės Broniaus Leonavičiaus unikaliais grafikos darbais ir Marijampolės neįgaliųjų draugijos ''Žvilgsnis" foto darbų paroda. Savo trumpą, tačiau turiningą išvyką užbaigėme malda palaimintojo Jurgio Matulaičio bazilikoje.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 9 iš 29

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 68 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos