Naujienos
Dramos įtaka žmogui su negalia
Trečiadienis, 05 Rugsėjis 2018 06:25

Rugsėjo 5 d. Vilniaus mažojo teatro akademija, kartu su Pabradės socialinės globos namų pantomimos teatro trupe, atvežė mums spektaklį pagal Romualdą Granauską "Jaučio aukojimas", po pasirodymo turėjome galimybę pabandrauti su režisieriumi, kuris šioje srityje dirba jau septynerius metus ir pasidalinti mintimis, įžvalgomis apie dramos išgyvenimo įtaką žmonėms su negalia.

Skaityti daugiau...
 
,,Pasiek lydeką 2018“
Pirmadienis, 09 Liepa 2018 12:15

2018-07-04 Trečiadienio rytą išvykome prie Igliaukos ežero ,,Iglės“, kur įvyko pirmosios draugiškos sportinės žūklės varžybos ,,Pasiek lydeką 2018“, kurias organizavome kartu su partneriais Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubu ,,Siekis“. Varžybos vyko apie 3 val. 20 min., nors ir neiškovojome prizinių vietų, bet džiaugiamės laiką praleidę turiningai ir nuotaikingai. Tarp 10 dalyvių pirmųjų trijų vietų rezultatai pasiskirstė: I - Alvydas Kačionis (4,415g) NSK, II - Vidas Valenta (3,655g) NSK, III - Rimas Vaičaitis (0,960g) NSK. Tikimės, kad šios varžybos bus dar ne paskutinės! Kviečiame pamatyti akimirkas iš varžybų. Daugiau nuotraukų galite pamatyti paspaudę čia: ,,Pasiek lydeką 2018“.

Skaityti daugiau...
 
Olimpinė mylia
Pirmadienis, 02 Liepa 2018 13:23

2018 m. birželio 28 d. Suvalkijos socialinės globos namų sportininkai pirmą kartą sudalyvavo sporto šventėje ,,Olimpinė mylia“. Šį renginį organizavo Marijampolės savivaldybės I grupės neįgaliųjų draugija, Marijampolės savivaldybės sporto skyrius, renginį padėjo vykdyti sporto centras ,,Sūduva“. Tai renginys suburiantis neįgaliųjų bendruomenę per sportą jau dvidešimtą kartą.

Skaityti daugiau...
 
Kaip paukšteliai žaliam gojuj
Antradienis, 26 Birželis 2018 06:00

Birželio 25-osios rytą išriedėjome į Ventos socialinės globos namus, kur dalyvavome renginyje ,,Kaip paukšteliai žaliam gojuj''. Šiemet renginys buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. Visus susirinkusius linksmino  nuotaikinga grupė „Sadūnai“. „Sadūnai“ ir Ventos socialinės globos namų kolektyvas „Barškutis“ (vad. Dainora Mačienė ir Vytautas Veitas) daina apie paukštelę ir šokiu „Lek gervelė“ atidarė šventę. Festivalio metu išgirdome, kuo turtingi, kuo garsūs, kuo gali didžiuotis Lietuvos etnografiniai regionai. 

Skaityti daugiau...
 
Joninių šventė
Pirmadienis, 25 Birželis 2018 08:04

Joninių rytmetys tradiciškai buvo suorganizuotas birželio 21-ąją, pasveikinti visi šventėje dalyvavę Jonai, Janinos. Gerą nuotaiką palaikė nuostabus koncertas, kurį dovanojo mūsų namelių ansamblis. Šventės metu direktorė Marytė Slavinskienė įteikė padėkas bei dovanėles  gyventojams, kurie parodė drąsą, greitą reakciją kritiniu globos namų gyventojo gyvybės gelbėjimo momentu.

Skaityti daugiau...
 
Sporto varžybos Zarasuose
Ketvirtadienis, 21 Birželis 2018 10:49

Saulėtą ir šiltą birželio 14 d. rytą  Suvalkijos socialinės globos namų sportininkai lydimi darbuotojų išvyko į Zarasus, kuriuose vyko Tarptautinės atviros socialinės globos namų vasaros sporto žaidynės, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. 

Skaityti daugiau...
 
Gedulo ir vilties diena
Ketvirtadienis, 14 Birželis 2018 10:17

Birželio 14-oji, Gedulo ir vilties diena, mūsų bendruomenė išsiruošė į žygį pėsčiomis, kuriuo pagerbėme Lietuvos praeitį ir žmones, kurie atkentėjo už mūsų sotų gyvenimą Sibiro platybėse, žemai lenkiame prieš Juos galvas ir su didžiausia pagarba prisimename. Įveikėme 15 km. nuėjome pėsčiomis į traukinių stotį, kur sudalyvavome jautrioje literatūrinėje muzikinėje kompozicijoje ,,Viltis išlieka gyva".

Skaityti daugiau...
 
Miesto dienos 2018
Trečiadienis, 30 Gegužė 2018 12:50

2018-05-26 Miesto dienose pristatėme dailės, muzikos terapijos keletą būdų, kuriuos galima naudoti kiekvienam norinčiam atrasti kūno ir sielos harmoniją.

Skaityti daugiau...
 
Giesmių pynė Marijai
Trečiadienis, 30 Gegužė 2018 05:57
Gegužės 24 dieną į Dievo Apvaizdos bažnyčią Kriaunose rinkosi 2-ojo Lietuvos socialinės globos namų giedojimo susibūrimo „Giesmių pynė Marijai“ dalyviai. Šventės pradžioje nuskambėjo keletas senųjų giesmių, giedamų iš kantičkų. Jas pagiedojo garbiosios Kriaunų giedotojos, vadovaujamos Vitos Mačiulienės. Po šio susibūrimo globėjo – Obelių, Aleksandravėlės ir Kriaunų parapijų klebono – Laimono Nedvecko šilto sveikinimo po bažnyčios skliautais nuskambėjo bendra apie šimto giedotojų giedama giesmė ­­„Kaip graži Marija“.
Skaityti daugiau...
 
,,Seni Cup“ tarptautinė žmonių su negalia mini futbolo lyga
Pirmadienis, 28 Gegužė 2018 12:28

Š. m. gegužės  23 – 24 dienomis  Suvalkijos socialinės globos namų futbolininkai dalyvavo 12 – ąjame tarptautiniame žmonių su negalia mini futbolo turnyre SENI – CUP, kuris įvyko Marijampolės futbolo aikštyne. Šiose varžybose  dalyvavo net 14 komandų iš visos Lietuvos socialinių globos namų.

Į futbolo varžybas  sportininkus išlydėjo globos namų direktorė Marytė Slavinskienė kartu su direktoriaus pavaduotoju Gintautu Žemaičiu ir administracija. Palinkėjo varžybose sėkmės, gerų emocijų bei gerų įspūdžių. Pirma diena  buvo sėkminga. Sekėsi puikiai iškovojome 3 pergales iš 4. 

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 8 iš 31

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 43 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos