Naujienos
Pasaulinė psichikos sveikatos diena
Ketvirtadienis, 10 Spalis 2019 12:17

Spalio 10 d. Suvalkijos socialinės globos namų bendruomenė paminėjo Pasaulinę psichikos sveikatos dieną. Popietę praleidome prie arbatos puodelio ir gardaus pyrago, klausėmės  R. Lekauskaitės, A. Sakalauskaitės, A. Brazaitienės kūrybos eilių bei kūrėme planus ateičiai. Taip pat už aktyvias menines veiklas, tokias kaip: eilėraščio konkursas „Saulės giesmė“,  XV Sūduvos krašto liaudies meno paroda – konkursas „Aukso vainikas“ bendruomenės nariai buvo pagerbti padėkos raštais bei mielomis dovanėlėmis.

Skaityti daugiau...
 
Derliaus šventė „Sūduvos kraitė 2019“
Ketvirtadienis, 10 Spalis 2019 11:42

Spalio 5 d. po  „Šunskų valsčiaus stogu“ dalyvavome tradicinėje derliaus šventėje „Sūduvos kraitė 2019“, kuri buvo skirta Lietuvos ūkininkų sąjungos įkūrimo 100-mečiui ir atkūrimo 30-mečiui.  Šventės metu nestigo geros nuotaikos, buvo apstu  rudens gėrybių, gerėjomės kitų ir rodėme savo medžio, keramikos bei tapybos darbus. Mažiesiems šventės lankytojams paruošėme edukacinę programą, buvo galima patiems pasidaryti raktines, nusiglazūruoti molines pasagėles. Svečiakiemyje sulaukėme garbių svečių: Marijampolės savivaldybės mero P. Isoda, LR Seimo nario D. Gaižausko , Aplinkos ministro K. Mažeikos. Šventišką nuotaiką kūrė Kultūros  centro meno kolektyvai ir atlikėjo Radži dovanotos skambios dainos. Buvo smagu kartu pasibūti, grįžome linksmi, su geromis emocijomis ir spindinčiomis akimis.

Skaityti daugiau...
 
Europos paveldo dienos „Marijampolės miesto paveldas: pažink ir pramogauk“.
Ketvirtadienis, 26 Rugsėjis 2019 11:40

Rugsėjo 20 – osios popietę, grupinių namų gyventojai dalyvavo Europos paveldo dienų atidarymo ceremonijoje Marijampolės Vytenio batalione. Eskursijos metu turėjome galimybę pamatyti iškilmingą kariškių rikiuotę, susipažinti su bataliono įranga, ginkluote ir technika, taip pat aplankėme kareivinių miestelyje esančius paveldo objektus.

Skaityti daugiau...
 
PARODŲ LANKYMAS MARIJAMPOLĖS KULTŪROS CENTRE
Sekmadienis, 22 Rugsėjis 2019 13:25

Rugsėjo 14 d. buvo atidaryta XV Sūduvos krašto regioninė liaudies meno paroda – konkursas „Aukso vainikas“. Parodoje sudalyvavo  Suvalkijos socialinės globos namų bendruomenės nariai su keramikos ir medžio darbais. Kultūros centro pavaduotojas R. Bagdanavičius ir parodos organizatorė  O. Surdokienė įteikė padėkas už Sūduvos krašto tautodailės ir amatų tradicijų puoselėjimą. Paroda veiks iki spalio 3 dienos. Kviečiame apsilankyti.

Skaityti daugiau...
 
Trakų panorama
Sekmadienis, 22 Rugsėjis 2019 13:07

2019 m. rugsėjo 17 d. Trakuose buvo suorganizuotas Suvalkijos socialinės globos namų dviračių žygis ,,Trakų panorama“.

Šiais metais vykome į Trakus, kurie yra didingi ne tik Lietuvos istorija menančiomis pilimis, bet ir mena Lietuvos valstybingumo istoriją. Trakuose sulaukėme svečių iš 5 Lietuvos socialinių globos namų: Skemų, Didvyžių, Adakavo, Kalvarijos, Jasiuliškių. Labai džiaugiamės beveik 59 dalyvių gausa. Kartu su gidėmis: Vilma ir Jelena įveikėme 14 km. trasą aplankėme Užutrakio dvaro sodybos rūmus, Angelų kalvą bei grožėjomės apžvalgos aikštelėse: Trakų panorama su Salos pilimi ir į ją vedančiais tiltais, Karaimų maldos namais, Trakų Švč. Mergelės Marijos Bazilika, Švč. Dievo Motinos Gimimo cerkve. Dviračių žygio pabaigoje buvo įteiktos visoms komandoms prisiminimo dovanos: padėkos, dviračių statulėlės bei ,,Mantingos“ saldžios bandelės.

Skaityti daugiau...
 
Grupinių namų gyventojos kompiuterinio raštingumo mokymuose
Sekmadienis, 22 Rugsėjis 2019 11:11

Rugsėjo 13-18 d. dvi grupinių namų gyventojos, dalyvavo 18 val., trukmės skaitmeninio raštingumo mokymuose „Skaitmeninės technologijos Tau: ateik, sužinok, išmok“.  Mokymo metu susipažino su skaitmeninių įrenginių pagrindais, e. dokumentų rengimu, internetu bei jo teikiamomis paslaugomis, išmoko naudotis pagrindinėmis e. laisvalaikio paslaugomis, naudotis internetu atsakingai ir saugiai. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos biudžeto lėšomis.

Didžiuojamės merginomis už jų pastangas ir norą tobulėti, įgyjant dar neįgytus gebėjimus, bei linkime nesustoti ir toliau tobulėti skaitmeninėje erdvėje.

Skaityti daugiau...
 
R. Lekauskaitės ir K. Vaškevičiaus tapybos darbų paroda
Antradienis, 10 Rugsėjis 2019 12:03

Rugsėjo 5 d. Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje atidaryta Suvalkijos socialinės globos namų gyventojų Rozitos Lekauskaitės ir Kęstučio Vaškevičiaus  tapybos darbų paroda. Susirinkusius svečius ir parodos autorius sveikino  Suvalkijos socialinės globos namų direktorė Marytė Slavinskienė, Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis, Savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Svajonė Rainienė. Sulaukėme svečių iš Didvyžių, Kalvarijos socialinės globos namų, Saulės pradinės mokyklos, Karklinių kaimo bendruomenės atstovų, giminaičių ir draugų. Savo sukurtas jautrias eiles dovanojo grupinių namų  gyventoja Birutė Kairienė. Skambant ramiai smuiko muzikai pasakyta daug gražių žodžių ir linkėjimų, kurie tikime – išsipildys.

Skaityti daugiau...
 
Olimpinė mylia
Penktadienis, 06 Rugsėjis 2019 10:46

2019 m. rugsėjo 5 d. Suvalkijos socialinės globos namų sportininkai  sudalyvavo sporto šventėje ,,Olimpinė mylia“. Tai renginys suburiantis neįgaliųjų bendruomenę per sportą jau dvidešimt trečią kartą. Šį renginį organizavo Marijampolės savivaldybės I grupės neįgaliųjų draugija  (pirmininkė I. Kavaliauskienė) taip pat renginį padėjo vykdyti sporto centras ,,Sūduva“. Šis sporto renginys  subūrė 11 draugijų iš viso regiono. Džiaugiamės sudalyvavę!

Skaityti daugiau...
 
Grupinių namų gyventojai Sveikatingumo mankštose
Trečiadienis, 04 Rugsėjis 2019 10:41

Rugsėjis, Grupinių namų gyventojams prasideda aktyviai, nuo rugsėjo 4 d. įsiliejome į Visuomenės sveikatos biuro organizuojamas rytines mankštas, kurios vyksta Žaidimų ir sporto mokyklos salėje, pora kartų savaitėje. Mankštas veda profesionali trenerė, mankštos metu gerinsim mobilumą, raumenų jėgų, bendrą savijautą.

Skaityti daugiau...
 
Molio terapija su Karklinių kaimo bendruomenės nariais
Penktadienis, 30 Rugpjūtis 2019 08:38

Paskutinėmis vasaros dienomis sulaukėme svečių iš Karklinių kaimo bendruomenės. Tęsėme pradėtus darbus vėl paimdami į rankas jau išdžiovintus keramikos gaminius. Dubenėlius, lėkštes, gėles, paukštelius dengėme mėgstamų spalvų glazūromis. Prisijungę nauji nariai ėmė molį į rankas ir kruopščiai lipdė savo meno kūrinius. Po molio terapijos dalinomės įspūdžiais, patirtimi, ateities planais ir planavome kitus susitikimus.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 8 iš 40

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 44 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos