Naujienos
Dovana neįgaliesiems
Ketvirtadienis, 06 Gruodis 2018 16:36

Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kartu su Lietuvos rėmimo fondu ir jo įsteigta bendrija '' Atgaiva" š.m. gruodžio 4 d. Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre surengė 24-ąją Tarptautinę neįgaliųjų dienos paminėjimo šventę ''Dainuok, širdie, gyvenimą",skirtą Atkurtos Nepriklausomos Lietuvos 100-mečiui. Meninė šventės programa - J. Štrauso operetė '' Vienos kraujas". Tai teatro bendruomenės dovana ir socialinė-kultūrinė misija.Likome sužavėti ir pakylėti tokiu dėmesiu mums. Šventinis šv. Kalėdų laukimas jau gyvena mumyse,aplankytos Vilniaus ,Kauno miestų eglutės.Ačiū žmonėms kuriantiems grožį ir skleidžiantiems gerumą,telydi Jus sėkmė.

Skaityti daugiau...
 
Tarptautinė žmonių su negalia diena
Antradienis, 04 Gruodis 2018 08:39

Gruodžio 3 d. Marijampolės miesto J. Basanavičiaus aikštėje prie paminklo ''Kalbai ir kultūrai" vyko socialinė akcija '' Aš ir Tu, - tai MES!!!'' 2018, skambant akcijos himnui J. Omertos dainai '' Tu gali !'' sveikieji ir neįgalieji sukūrė gyvą bendruomeniškumą simbolizuojantį simbolį " Neįgalusis",vėliau visi susirinkome kultūros centre, kur buvome pasveikinti miesto savivaldybės Merės Irenos Lunskienės šiltu žodžiu, o pati džiugiausia akimirka ,tai V. Šiškausko koncertas,džiaugiamės šventę praturtinę savo darbelių paroda, na o kurie neturėjome galimybės apsilankyti miesto renginyje,turėjome smagų susitikimą savo nameliuose su Marijampolės klubo "Zonta'' moterimis, kurios prisikepę gardžių pyragų kasmet mus aplanko,pabendrauja, vanile ir cinamonu kvepiantys pyragai,paryškina patį tikriausią namų pojūtį...Ačiū visiems, kurie stengiatės,kad mūsų rytojus būtų kuo šviesiasnis. 

Skaityti daugiau...
 
Kalėdų belaukiant
Penktadienis, 30 Lapkritis 2018 09:35

Lapkričio 27d. sudalyvavome Marijampolės kultūros centro organizuojamoje edukacinėje programoje '' Kalėdų belaukiant ". Dalyvavome karpinių iš popieriaus užsiėmime, išmokome pasigaminti šviečiantį žibintą ir šešiabriaunias snaiges, buvo smagu išbandyti karpymą, nes galvojome  kad tai pakankamai sudėtinga,tačiau įsitikinome, kad nesudėtingus karpinius galime kurti ir mes.Ačiū tautodailininkei Onutei Surdokienei už patikėtas karpymo paslaptis.

Skaityti daugiau...
 
Kalėdinė mugė
Penktadienis, 30 Lapkritis 2018 07:43

Lapkričio 25- ąją Suvalkijos socialinės globos namų kolektyvas,kartu su Marijampolės kino teatru " Spindulys" suorganizavo " Kalėdinę mugę", kurios pagrindinis tikslas  buvo mažinti atskirtį tarp sveikojo ir neįgalaus žmogaus, norime tapti pilnaverčiais visuomenės nariais, tad labai atsakingai ruošėmės ir atrinkome eksponuoti įspūdingiausius savo tapybos, medžio, keramikos, žalvario darbus,kuriuose atsispindi lietuviški raštai ir tradicijos.Manome, kad gražiai pasitinkame Lietuvos atkūrimo 100- metį, nes dauguma šiemetinių darbų buvo skirta savo Tėvynei, kurioje privalome tilpti visi. Nuoširdžiai dar kartą dėkojame kino teatro kolektyvui už šiltą priėmimą ir pasiūlymą mugę surengti demonstruojamo filmo '' Širdys" metu.

Skaityti daugiau...
 
Kalvarijos socialinės globos namų Respublikinis muzikinis festivalis "Lietuvai 100"
Penktadienis, 30 Lapkritis 2018 07:01

2018-11-22 Tradicinis Kalvarijos socialinės globos namų Respublikinis muzikinis festivalis, kuris vyko Kalvarijos savivaldybės kultūros centre,šiemet buvo skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti.

Kiekviena globos namų komanda turėjo atlikti užduotis, susijusias su Lietuva: klausėsi muzikinių įrašų ir mėgino įminti, kokie etnografiniai regionai, miestai juose apdainuojami, kokie lietuvių liaudies instrumentai skamba įrašuose. Buvo prisiminti liaudiškų dainų tekstai, dėliojama Lietuvos teritorijos dėlionė.

Savo kūrybingumą ir išradingumą demonstravome pristatydami namų darbus. Komandų pasirodymų metu galėjome pamatyti ir išgirsti įvairiausių gimtinės istoriją, kultūrą ir tradicijas puoselėjančių pasirodymų. Mūsų komanda atliko dvi dainas, skaitėme eiles iš savo Lietuvos šimtmečio proga išleistos globos namų gyventojų meninės kūrybos knygelės „Nešu aš savo meilę Tau“.

Šventę pratęsėme prie gyvos muzikos - buvome pakviesti pasivaišinti, pabendrauti ir pasidalinti įspūdžiais, pasišokti

Skaityti daugiau...
 
Išvyka į spektaklį
Trečiadienis, 28 Lapkritis 2018 06:48

Lapkričio 21d. Lankėmės Marijampolės Dramos teatre,kur žiūrėjome Marijampolės lėlių teatro spektaklį '' Utėlių skūrų skrandutė", spektaklis buvo labai nuotaikingas,tad grįžome puikios nuotaikos.

Skaityti daugiau...
 
Teatro festivalis '' Repriza 2018 ''
Antradienis, 27 Lapkritis 2018 12:44

Lapkričio 23d. išvykome į Kauną teatro festivalį '' Repriza 2018'', kur turėjome galimybę susipažinti su kolektyvais atvykusiais iš Biržų, Vilniaus, Molėtų, Adakavo ir Kauno,kurie vykdo užimtumo veiklą teatro srityje . Labiausiai visiems patiko Adakavo socialinės globos namų tetro grupės šokio spektaklis '' 5 kvadratiniai metrai''   ir Vilniaus dienos centro  teatro studijos  pasirodymas '' Barbora ir Augustas",viso festivalyje dalyvavo šeši kolektyvai, visi pasirodymai buvo skirtingo žanro,tad įspūdžių buvo tikrai labai gražių.

Skaityti daugiau...
 
Kvietimas
Penktadienis, 23 Lapkritis 2018 09:10

alt

 
Kauno Arkos bendruomenė
Antradienis, 20 Lapkritis 2018 10:01

2018-11-14 Apsilankėme Kauno Arkos bendruominėje, kuri mus (darbuotojus ir gyventojus) pasitiko su didele šiluma. Graži diena, nauji draugai, puikus pasibuvimas kartu.

Kas yra Arka? “Kiekvienas žmogus – su intelekto negalia ar be jos – turi nepakartojamą vertę ir iš jos kylančią teisę patirti draugystę ir bendrystę“,– štai kokia idėja remdamasis Arkos bendruomenę 1964 metais Prancūzijoje įkūrė Jeanas Vanier, priėmęs tris suaugusius žmones su intelekto negalia gyventi kartu vienuose namuose Trosly–Brieul miestelyje. Žanas bendruomenei suteikė „Arkos“ vardą, remdamasis bibliniu Nojaus arkos atvaizdu, simbolizuojančiu saugumą ir atsinaujinimą.

Skaityti daugiau...
 
Viršglazūrinis piešimas
Pirmadienis, 19 Lapkritis 2018 21:58

Lapkričio 17 -ąją,sudalyvavome antrame edukaciniame užsiėmime '' Viršglazūrinis piešimas",kurį organizavo Marijampolė savivaldybė, pagal parengtą programą; Neįgaliųjų žmonių integracija. Užsiėmimas vyko miesto viešojoje P. Kriaučiūno bibliotekoje,tad turėjome galimybę tuo pat metu apžiūrėti ten eksponuojamas parodas.Jauki aplinka, žmonių geranoriškumas,paskatino kūrybiškumui ,o mūsų dekoruotus puodelius vertinkite Jūs.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 7 iš 33

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 20 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos