Naujienos
„Mes irgi galime kurti“
Penktadienis, 08 Lapkritis 2019 08:48

Suvalkijos socialinės globos namų ir Marijampolės pataisos namų bendruomenės nariai 2018 m. dalyvavo bendrame projekte skirtame Lietuvos šimtmečiui paminėti - „Mes irgi galime kurti“.  Projekte dalyvavo R. Lekauskaitė, A. Ryžkovas, K. Vaškevičius, J. Žilinskij,   M. Norkus, R. Gruodis, R. Gudaitis, A. Andrišiūnas, D. Romanovas. Projekto dalyviai 2 mėnesius, kiekvieną penktadienį susitikdavo pataisos namuose  ir jų rankose gimė originalūs keramikos dirbiniai. Ilgą laiką paroda buvo eksponuojama Vilniuje, o kadangi šįmet grįžo į namus, Marijampolę norime ja pasidalinti ir su miesto gyventojais bei svečiais. Parodą galite aplankyti Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje, paroda veiks iki lapkričio 16 d.

Skaityti daugiau...
 
Kvietimas
Ketvirtadienis, 31 Spalis 2019 09:48

alt

 
Mirusiųjų gyventojų, darbuotojų ir jų artimųjų pagerbimas
Ketvirtadienis, 31 Spalis 2019 09:46
„Mes bejėgiai prieš mirtį, bet ji per silpna sunaikinti prisiminimus ir paliktą šviesą, nes „juk šviesa nemiršta – pasilieka žolėj, žiede ir vaiko akyse...“ Justinas Marcinkevičius
Ankstų spalio 31 – osios rytą vykome į Šunskų miestelio kapinaites, kuriose ilsisi mūsų gyventojai, darbuotojai ir jų artimieji. Pagerbėme jų atminimą, mintimis susitikome, uždegėme žvakeles, R. Lekauskaitė perskaitė poeto J. Marcinkevičiaus „Vėlinių elegija“.
 
N. Daugulienės tapybos darbų paroda Karklinių bibliotekoje
Ketvirtadienis, 31 Spalis 2019 09:38

Spalio 28 d. vakarą vykome, pas galime sakyti „draugus“, Karklinių kaimo bendruomenės narius. Bibliotekoje buvo atidaryta N. Daugulienės tapybos darbų paroda. R. Lekauskaitės lūpomis skambėjo ir parodos autorės sukurtos  eilės. Renginiui muzikinių spalvų įnešė energinga ir pozityvi Karklinių liaudiškos muzikos kapela „Rausvė“.  Šie nuoširdūs susitikimai mums labai vertingi, pasikrauname teigiamų emocijų ir laukiame kitų jaukių pokalbių prie arbatos puodelio. Paroda veiks iki lapkričio 29 d. Užsukite!

Skaityti daugiau...
 
Futbolo rungtynės Marijampolės ,,Sūduva" - Vilniaus ,,Žalgiris"
Ketvirtadienis, 31 Spalis 2019 08:22

Spalio 26d. Suvalkijos socialinės globos namų bendruomenės nariai vyko į futbolo lyderių rungtynes tarp Marijampolės ,,Sūduvos" ir Vilniaus ,,Žalgirio". Audringai palaikoma  Marijampolės „Sūduva“ žengė dar vieną didžiulį žingsnį link trečiojo iš eilės A lygos čempionų titulo. Vladimiro Čeburino auklėtiniai savoje aikštėje dar kartą 1:0 nugalėjo pagrindinį konkurentą Vilniaus „Žalgirį". Rungtynės buvo įsimintinos, netrūko intrigos ir kovos aikštėje.  Nuoširdus ačiū Daliui Matvejevui už kvietimus palaikyti komandą ir galimybę jaustis laukiamiems!

Skaityti daugiau...
 
„Ir aš galiu“
Ketvirtadienis, 31 Spalis 2019 07:56

Spalio 24 – ąją dalyvavome Adakavo socialinių paslaugų namų organizuotame Respublikiniame renginyje „Ir aš galiu“. Renginys vyko Tauragės kultūros centre. Suvažiavo 14 dalyvių iš visų Lietuvos kampelių.  Stebėjome ir diskutavome apie labiausiai patikusius meninius pasirodymus, šokome, dainavome, pasisėmėme žinių, įkvėpimo. Mes taip pat drąsiai žengėme į sceną su daina „Buvo gera gaspadinė“, vaišinomės šviežutėliu saldžiu varškės sūriu. Linksmi, energingi ir pozityvus grįžome į namus.

Skaityti daugiau...
 
Skelbimas
Ketvirtadienis, 24 Spalis 2019 11:56

alt

 
Rudenėliui įsibėgant „Grupiniai gyvenimo namai“
Ketvirtadienis, 17 Spalis 2019 08:03

Nors ruduo jau įsibėgėjo, grupinių namų gyventojai džiaugiasi ne tik gerais orais, bet ir užimtumo įvairove, daug laiko praleidžiame lauke, užsiimam buities darbais, pramogaujam.

Spalio 3 d. turėjome turistinę kelionę po Marijampolės parkus. Nukeliavome 7,5 km. Kelionę pradėjome ant kalno įkurtu „Ramybės“ parku, nuo kurio atsiveria panorama į Šešupės vingį ir kvapą gniaužiančiais vaizdais. Šioje vietoje yra sovietinio teroro aukų kapai, todėl tai istorinė vieta. Toliau keliavome į seniausią miesto „Vytauto Didžiojo“ parką, kuris apsodintas fantastiškais parodomaisiais Sūduvos kultūros paveldo gėlynais taip pat papuoštas trykštančiu fontanu bei visai šalia įsikūrusia vaikų žaidimo aikštele. Galutinė stotelė mūsų jau pamėgtas „Poezijos“ parkas.

Spalio 10 d. vykome į Trakus. Laiką leidome produktyviai, lankėmės Trakų neįgaliųjų užimtumo centre, kuriame turėjome edukacinę programą "Pynimas iš vytelių". Programos metu susipažinome su vytelių auginimo specifikos bruožais, medžiagos paruošimu ir pynimo technika. Tai ne tik įdomus užsiėmimas, bei ir puiki galimybė išmokus pinti, savarankiškai užsiimti šiuo amatu. Po užsiėmimo vaikštinėjome Trakuose, aplankėme pilį. Kelionės metu vaišinomės pietumis, valgėme gardžius cepelinus.

Skaityti daugiau...
 
Miestelio parkas
Ketvirtadienis, 10 Spalis 2019 12:37

Lietingą spalio 9 dienos rytą išsiruošėme į Šunskų miestelio parką. Ten spalio 7 d. buvo atidarytas  Kneipo terapijos pojūčių takas.  Sveikatos tako ilgis net 88 metrų. Šis takas įrengtas pagal vokiečių filosofo, dvasininko Sebastiano Kneipo sveikatos filosofiją, kuri remiasi 5 elementų sistema. Mūsų bendruomenės narius nustebino viename tako ruože esančios stiklo šukės, šį kartą pereiti juo drąsuolių nebuvo, bet kito apsilankymo metu pažadėjo pereiti ir šį ekstremalų  ruožą. Taip pat pasivaikščiojome parke bei aplankėme Šunskų fazanyną. Turėjome netikėtą, bet labai įdomią išvyką.

Skaityti daugiau...
 
Svečiai
Ketvirtadienis, 10 Spalis 2019 12:26

Spalio 8 d. sulaukėme svečių iš Marijampolės Rotary ir Interact klubų ir netuščiomis, o su dovanomis. Klubo nariai kartu su talkininkais pririnko toną obuolių, kuriuos išspaudė moderni sulčių spaudykla. Pasitarę nutarė 300 litrų  sulčių  padovanoti Suvalkijos socialinės globos namų bendruomenei.  Ragavome sultis – patikėkite, labai skanios.  Nuoširdus ačiū už netikėtas dovanas. Taip pat esame labai dėkingi UAB „Mantinga“ už saldėsius.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 7 iš 40

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 40 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos