Naujienos
Joninių šventė
Pirmadienis, 25 Birželis 2018 08:04

Joninių rytmetys tradiciškai buvo suorganizuotas birželio 21-ąją, pasveikinti visi šventėje dalyvavę Jonai, Janinos. Gerą nuotaiką palaikė nuostabus koncertas, kurį dovanojo mūsų namelių ansamblis. Šventės metu direktorė Marytė Slavinskienė įteikė padėkas bei dovanėles  gyventojams, kurie parodė drąsą, greitą reakciją kritiniu globos namų gyventojo gyvybės gelbėjimo momentu.

Skaityti daugiau...
 
Sporto varžybos Zarasuose
Ketvirtadienis, 21 Birželis 2018 10:49

Saulėtą ir šiltą birželio 14 d. rytą  Suvalkijos socialinės globos namų sportininkai lydimi darbuotojų išvyko į Zarasus, kuriuose vyko Tarptautinės atviros socialinės globos namų vasaros sporto žaidynės, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. 

Skaityti daugiau...
 
Gedulo ir vilties diena
Ketvirtadienis, 14 Birželis 2018 10:17

Birželio 14-oji, Gedulo ir vilties diena, mūsų bendruomenė išsiruošė į žygį pėsčiomis, kuriuo pagerbėme Lietuvos praeitį ir žmones, kurie atkentėjo už mūsų sotų gyvenimą Sibiro platybėse, žemai lenkiame prieš Juos galvas ir su didžiausia pagarba prisimename. Įveikėme 15 km. nuėjome pėsčiomis į traukinių stotį, kur sudalyvavome jautrioje literatūrinėje muzikinėje kompozicijoje ,,Viltis išlieka gyva".

Skaityti daugiau...
 
Miesto dienos 2018
Trečiadienis, 30 Gegužė 2018 12:50

2018-05-26 Miesto dienose pristatėme dailės, muzikos terapijos keletą būdų, kuriuos galima naudoti kiekvienam norinčiam atrasti kūno ir sielos harmoniją.

Skaityti daugiau...
 
Giesmių pynė Marijai
Trečiadienis, 30 Gegužė 2018 05:57
Gegužės 24 dieną į Dievo Apvaizdos bažnyčią Kriaunose rinkosi 2-ojo Lietuvos socialinės globos namų giedojimo susibūrimo „Giesmių pynė Marijai“ dalyviai. Šventės pradžioje nuskambėjo keletas senųjų giesmių, giedamų iš kantičkų. Jas pagiedojo garbiosios Kriaunų giedotojos, vadovaujamos Vitos Mačiulienės. Po šio susibūrimo globėjo – Obelių, Aleksandravėlės ir Kriaunų parapijų klebono – Laimono Nedvecko šilto sveikinimo po bažnyčios skliautais nuskambėjo bendra apie šimto giedotojų giedama giesmė ­­„Kaip graži Marija“.
Skaityti daugiau...
 
,,Seni Cup“ tarptautinė žmonių su negalia mini futbolo lyga
Pirmadienis, 28 Gegužė 2018 12:28

Š. m. gegužės  23 – 24 dienomis  Suvalkijos socialinės globos namų futbolininkai dalyvavo 12 – ąjame tarptautiniame žmonių su negalia mini futbolo turnyre SENI – CUP, kuris įvyko Marijampolės futbolo aikštyne. Šiose varžybose  dalyvavo net 14 komandų iš visos Lietuvos socialinių globos namų.

Į futbolo varžybas  sportininkus išlydėjo globos namų direktorė Marytė Slavinskienė kartu su direktoriaus pavaduotoju Gintautu Žemaičiu ir administracija. Palinkėjo varžybose sėkmės, gerų emocijų bei gerų įspūdžių. Pirma diena  buvo sėkminga. Sekėsi puikiai iškovojome 3 pergales iš 4. 

Skaityti daugiau...
 
Milijonas ąžuolų Lietuvai
Sekmadienis, 13 Gegužė 2018 14:54

Artėjant šeimos dienai, įprasminome savo meilę Lietuvai, sudalyvavome socialinėje iniciatyvoje ,,Milijonas ąžuolų Lietuvai'', tai mūsų mažytė dovana savo kraštui. Globos namų teritorijoje pasodinome dvidešimt ąžuolų, kuriuos puoselėsime lyg mažylius. Nuostabus oras, puiki nuotaika tvyrojo ore. Mums tai buvo mažytė šventė į kurią susirinko darbuotojai su šeimomis, gyventojai su artimaisiais, Katiliškių kaimo žmonės. Pasijutome didelė lietuviška šeima! Nuoširdžiai dėkojame iniciatyvos organizatoriams VŠĮ ,,Milijonas ąžuolų" už suteiktą galimybę pasisodinti savo ąžuolą, juk dalis mūsų gyventojų yra užaugę vaikų namuose ir patys brangiausi namai jiems - Suvalkijos socialinės globos namai.

Skaityti daugiau...
 
Kvietimas
Trečiadienis, 09 Gegužė 2018 07:48

  

 

DĖMESIO!

 

  

Visus gyventojus, jų artimuosius, darbuotojus su šeimomis, Katiliškių kaimo gyventojus, Marijampolės miesto miestelėnus

 

 

Kviečiame

 

 

2018 m. gegužės 13 d. (sekmadienį)  9 val. į

 

Suvalkijos socialinės globos namus

Adresu: Petro Katiliaus g. 22, Katiliškių k., Šunskų sen., 68463 Marijampolės sav.

 

Sudalyvauti socialinėje iniciatyvoje ,,MILIJONAS ĄŽUOLŲ LIETUVAI

Skaityti daugiau...
 
Futbolo treniruotės ruošiantis ,,Seni Cup“ mini futbolo lygai
Penktadienis, 04 Gegužė 2018 16:19

Globos namų sportininkai pradėjo ruoštis Tarptautiniam žmonių su negalia ,,Seni Cup“ mini futbolo lygai. Lietuvoje ,,Seni Cup“ turnyras organizuojamas nuo 2007 metų. Turnyrą organizuoja UAB TZMO Lietuva. 

,,Seni Cup“ tikslai:

• ,,Seni Cup“ padeda integruotis į visuomenę žmonėms su negalia.

• ,,Seni Cup“ rūpinasi bei padeda visiems dalyviams spręsti iškilusias problemas ir būti pilnaverčiais visuomenės nariais.

• ,,Seni Cup“ lygoje kiekvienas dalyvis yra nugalėtojas!

• ,,Seni Cup“ – sportinių galimybių realizacija, lygybės jausmas, draugystė bei puikiai praleistas laikas.

Skaityti daugiau...
 
Miško takais su draugais
Ketvirtadienis, 03 Gegužė 2018 16:18

Sudalyvavome orientaciniame žygyje ,,Miško takais su draugais", kurį organizavo Kalvarijos socialinės globos namai. Šio žygio tikslai: skatinti glaudesnius socialinių globos namų gyventojų tarpusavio ryšius, savęs pažinimą, kūrybiškumą bei sportinę dvasią, tikslingai ir turiningai praleidžiant laiką gamtoje.

Uždaviniai:

1. Skatinti globos namų gyventojų pasitikėjimą savimi, savo jėgomis, sudarant galimybes asmenybės saviraiškai;

2. Didinti globos namų gyventojų fizinį aktyvumą;

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 7 iš 29

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 26 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos