Naujienos
Visuotinis gyventojų susirinkimas
Ketvirtadienis, 03 Sausis 2019 08:57

2018.12.28  Aptilus šventiniam šurmuliui, susirinkome aptarti svarbius kasdienius reikalus – apie globos namuose teikiamas paslaugas ir numatomus pasikeitimus, susijusius su steigiamais grupinio gyvenimo namais, apie gyventojų vidaus tvarkos taisykles ir gyventojų bei darbuotojų teises ir pareigas bei jų laikymąsi bei apie Jungtinių tautų neįgaliųjų teisių konvenciją ir jos įtaką mūsų gyvenimui. Gyventojai aktyviai dalyvavo diskusijoje, išsakė įvairių minčių, pastebėjimų bei pageidavimų, susijusių su gyvenimo globos namuose aplinkybėmis. Tarybos pirmininkas pateikė trumpą savo Jungtinių tautų neįgaliųjų teisių konvencijos apibūdinimą. Įvertinome, koks tai yra mums svarbus dokumentas, pasidalijome pastebėjimais, kokie jo įgyvendinimo ypatumai kitose šalyse ir pas mus.

Skaityti daugiau...
 
Kalėdinė mugė
Penktadienis, 28 Gruodis 2018 12:02

Gruodžio 27-ąją, trečiąją šv. Kalėdų dieną, svetingai mus pasitiko Marijampolės dramos teatras,nes mūsų gyventojų darbelių Mugėje apsilankė ne tik žmonės atvykę į koncertą,bet ir pastebėję skelbimus mieste, džiugu,kad ir mažais žingsneliais,bet tampame matomais.

Skaityti daugiau...
 
Senelis Kalėda
Penktadienis, 28 Gruodis 2018 11:28
Džiaugsmo niekada perdaug nebūna,tad linksminomės nuo pat ryto .Gruodžio 27-ąją visus mus linksmino ansamblis '' Sūduva'' ,liaudiškais rateliais gyventojų kapela, na o senelis Kalėda taip skubėjo,kad dovanas ant slenkščio paliko,tuomet mūs direktorė padirbėjo kol visiems susirinkusiems jas padalijo.
Skaityti daugiau...
 
Šv. Mišios
Penktadienis, 21 Gruodis 2018 12:17

Šiandien šv. Mišių aukoje meldėmės už mus visus, gyvuosius ir išėjusius, prisiminėme globos namuose gyvenusius gyventojus ir dirbusius darbuotojus... Prašėme Dievo palaimos sau ir Tėvynei, pabūti kartu, pakvietėme ir Katiliškių kaimo žmones. Šv. Kalėdų giesmes  atliko gyventojų ir darbuotojų choras '' Viltis'', kuris padėjo jausmingiau išgyventi šv. Mišių auką.

Skaityti daugiau...
 
Adventinis rytmetys
Trečiadienis, 19 Gruodis 2018 13:19

Gruodžio 18 - ąją mūsų širdys prisipildė laukimo ramybe, nes į svečius atvykusi Eglės ir Ramūno Miliūnų šeima, dovanų mums atvežė Krikščioniškų giesmių koncertą.

Skaityti daugiau...
 
Kvietimas
Antradienis, 18 Gruodis 2018 11:29

alt

 
Kalėdinis turnyras 2018
Antradienis, 18 Gruodis 2018 08:29

2018-12-16 Suvalkijos socialinės globos namuose vyko Kalėdinis turnyras 2018, kurį organizavome kartu su partneriais Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubu ,,Siekis“. Šiame gražiame renginyje buvo apdovanoti geriausi Suvalkijos socialinės globos namų ir NSK ,,Siekio“ 2018 metų sportininkai.

Atidarymo metu Suvalkijos socialinės globos namų gyventoja Birutė Kairienė paskaitė savo kūrybos  poeziją vėliau klausėme NSK "Siekis" nario Povilo Vaitkevičiaus muzikinio pasirodymo.  Renginio metu visi kartu pasveikinome mylimą trenerį: Alvydą Kirkliauską su gimimo diena. Labai džiaugiamės sulaukę svečių: Marijampolės vicemero Povilo Isodos, Marijampolės savivaldybės tarybos nario Dariaus Kemeraičio taip pat sporto skyriaus specialistų: Vidos Zenkevičienės ir Giedriaus Šlekio, kurie pasveikino sportininkus su pergalėmis.

Skaityti daugiau...
 
Skelbimas
Trečiadienis, 12 Gruodis 2018 13:32

alt

 
Svečiai iš Marijampolės profesinio rengimo centro
Antradienis, 11 Gruodis 2018 06:34

2018-12-10 Sulaukėme svečių iš Marijampolės profesinio rengimo centro: būsimų kirpėjų, kurios  dovanojo plaukų kirpimą, dažymą, stilingas šukuosenas  ir  ansamblio ,,Skraja“, kuris padovanojo linksmą ir geros nuotaikos koncertą. Džiaugiamės ir visada laukiame gerų žmonių, kurie neabejingi geriems darbams!

Skaityti daugiau...
 
Smėlio mandala
Šeštadienis, 08 Gruodis 2018 13:47

Gruodžio 8 d. sudalyvavome paskutiniame edukaciniame užsiėmime neįgaliesiems "Smėlio mandala". Rezultatas neįtikėtinas!

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 6 iš 33

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 12 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos