Naujienos
Kauno Arkos bendruomenė
Antradienis, 20 Lapkritis 2018 10:01

2018-11-14 Apsilankėme Kauno Arkos bendruominėje, kuri mus (darbuotojus ir gyventojus) pasitiko su didele šiluma. Graži diena, nauji draugai, puikus pasibuvimas kartu.

Kas yra Arka? “Kiekvienas žmogus – su intelekto negalia ar be jos – turi nepakartojamą vertę ir iš jos kylančią teisę patirti draugystę ir bendrystę“,– štai kokia idėja remdamasis Arkos bendruomenę 1964 metais Prancūzijoje įkūrė Jeanas Vanier, priėmęs tris suaugusius žmones su intelekto negalia gyventi kartu vienuose namuose Trosly–Brieul miestelyje. Žanas bendruomenei suteikė „Arkos“ vardą, remdamasis bibliniu Nojaus arkos atvaizdu, simbolizuojančiu saugumą ir atsinaujinimą.

Skaityti daugiau...
 
Viršglazūrinis piešimas
Pirmadienis, 19 Lapkritis 2018 21:58

Lapkričio 17 -ąją,sudalyvavome antrame edukaciniame užsiėmime '' Viršglazūrinis piešimas",kurį organizavo Marijampolė savivaldybė, pagal parengtą programą; Neįgaliųjų žmonių integracija. Užsiėmimas vyko miesto viešojoje P. Kriaučiūno bibliotekoje,tad turėjome galimybę tuo pat metu apžiūrėti ten eksponuojamas parodas.Jauki aplinka, žmonių geranoriškumas,paskatino kūrybiškumui ,o mūsų dekoruotus puodelius vertinkite Jūs.

Skaityti daugiau...
 
Naktišokiai
Penktadienis, 16 Lapkritis 2018 09:39

Kol neprasidėjo Adventas,sugalvojome pasišokti kitoje aplinkoje ir lapkričio 14-os vakarą išsipustėme pasišokti į miesto kultūros centrą,kur Naktišokus pravedė ansamblis '' Žibinyčia'',turėjome galimybę pasimokyti tautinių ratelių,pabendrauti su mietelėnais, kurie labai draugiškai mus priėmė į savo šokių ratą.

Skaityti daugiau...
 
Išvyka į parodą
Penktadienis, 16 Lapkritis 2018 09:19

Lapkričio 12-ąją apsilankėme Marijampolės miesto kultūros centre fotoparodoje R.Linionio '' Tylus reklamos gyvenimas", kurioje galėjome stebėti mūsų miesto virsmą,kaip senuosius pastatus jau pakeitę nauji ir kaip reklama,ir konkurencija įtakoja žmogaus elgesio kultūrą,tai buvo tema diskusijai,o liadies meistrų paroda iš įvairiausių Lietuvos kraštų, '' Šimtas karpinių Lietuvai" ,buvo tikra atgaiva sieloms.

Skaityti daugiau...
 
Marijampolės savivaldybės Neįgaliųjų socialnės integracijos programa
Pirmadienis, 12 Lapkritis 2018 12:09

Lapkričio 10d. startavome naujame projekte. Marijampolės P.Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje įvyko pirmasis edukacinis kūrybinių dirbtuvių užsiėmimas '' Tapyba ant šilko",tai nenauja,tačiau mums dar neišbandyta praktika,sudėtinga,tačiau įmanoma,o svarbu ir tai,kad aplinkos pakeitimas ,bičiulių bendraminčių ratas,teigiamai paįvairina mūsų kasdienybę. Dar laukia '' Viršglazūrinis piešimas", kuriame tikimės kažko naujo ir '' Smėlio mandala".

Skaityti daugiau...
 
Mes irgi galime kurti
Pirmadienis, 12 Lapkritis 2018 11:55

Suvalkijos socialinės globos namų specialistai,turėjo galimybę perduoti savo sukauptas žinias keramikos srityje Marijampolės pataisos namų nuteistiesiems. Įgyvendinant projekto '' Mes irgi galime kurti" veiklas,buvo surengtos nuteistųjų autorinių darbų paroda '' Lietuvos šimtmetis", kurios tikslas ir mūsų kaip partnerių buvo padėti atskleisti įkalintų asmenų kūrybinį potencialą. Tris menesius padėjome ugduti meninius įgūdžius. Ir ne tik, projektas mums suteikė galimybę atrasti talentingą žmogų,kurio dėka mūsų nemelių kiemelį puošia ąžuolo skulptūra '' Rūpintojėlis".

Skaityti daugiau...
 
Atviras Lietuvos para-badmintono čempionatas 2018
Penktadienis, 02 Lapkritis 2018 06:46

2018-10-27 Marijampolėje vyko pirmasis LR para-badmintono čempionatas, kuriame dalyvavo sportininkai iš: Marijampolės, Vilniaus, Klaipėdos, Alytaus, Ukmergės, Šiaulių, Vilkaviškio.

Lietuvos para-badmintono čempionato 2018 tikslai ir uždaviniai:

• Diegti kūno kultūrą kaip vieną svarbiausių sveikatinimo priemonių;

• Siekti sutrikusių sveikatos funkcijų atstatymo kūno kultūros ir sporto priemonėmis;

• Plėtoti ir populiarinti neįgaliųjų sporto šakas Lietuvos regione;

• Stiprinti žmonių socializaciją ir emocinę būseną;

• Atrinkti stipriausius Lietuvos badmintono žaidėjus šalies para-badmintono rinktinei.                                                               

Skaityti daugiau...
 
Mirusiųjų geventojų,darbuotojų ir jų artimųjų pagerbimas
Trečiadienis, 31 Spalis 2018 13:00

Spalio 31-osios rytmetį,Šunskų kaimo kapinaitėse,kuriose ilsisi mūsų gyventojai,darbuotojai ir jų artimieji,pagerbėme Jų atminimą.Uždegėme kiekvienam po žvakelę, sukalbėjome bendrą maldą,pagiedojome ir pasiklausėme mūsų poetės Nedos Daugulienės eilių...Be Tavęs...                                                     

Skaityti daugiau...
 
Po Lietuvos dangum,tik artume tvirtybė ir vienybė mūs
Antradienis, 30 Spalis 2018 14:25

Spalio 27ąją mūsų nameliuose buvo suorganizuotas, šventinis gyventojų susitikimas su artimaisiais, skirtas Lietuvos vardo šimtmečiui paminėti. Šventinį renginį ''Po Lietuvos dangum,tik artume tvirtybė ir vienybė mūs" pradėjome lauke prie medžio skulptūros '' Rūpintojėlis",autorius- Mindaugas Norkus. Savanoriui Algirdui Jančui griežiant smuiku, klebonas Marius pašventino skulptūrą. Ir visi kartu sugiedoją V. Kudirkos tautinę giesmę iškilmes pratęsėme salėje. Gyentojų artimuosius ir svečius nuotaikingai pasitiko gyventojų kapela,skambėjo dainos Lietuvai ir gyventojų , Nedos Daugulienės, Birutės Kairienės, Gedimino Gubaro eilėraščiai iš ką tik išleistos knygelės '' Nešu aš savo meilęTau''. Globos namų direktorė padėkos raštus ir dovanėles įteikė kiekvienam gyventojui, kurio kūrybinė meninė raiška sutilpo į knygelę. Taip pat dėkojome knygelės rėmėjams: Marijampolės Rotary klubui, parduotuvių '' Statybų namai" ir '' Technikos namai'' savininkui Norimantui Stankevičiui Marijampolės kolegijos viešųjų ryšių ir marketingo specialistei Onai Janulevičienei, bei lektorei Birutei Zaveckienei padėjusioms maketuoti ir redaguoti tekstus.  

Skaityti daugiau...
 
Ir aš galiu
Antradienis, 30 Spalis 2018 09:32

Spalio 25-ąją sudalyvavome Adakavo socialinės globos namų suorganizuotame renginyje '' Ir aš galiu", kuris įvyko Tauragės kultūros centre. Susirinko aštuoniolika socialinės globos įstaigų su labai įvairaus žanro kūrineis,šokio spektakleis, muzikinėmis-publicistinėmis miniatiūromis, liaudies dainomis ir šokeis, sunku būtų ir vertinti kieno programa buvo įspūdingiausia, nes kiekvienas atskleidėme savo galimybes,kurios taip pat be galo skirtingos,tačiau vienintelis dalykas kas visus mus apjungė,tai meilė menui.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 6 iš 31

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 14 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos