Naujienos
Marijampolės savivaldybės Neįgaliųjų socialnės integracijos programa
Pirmadienis, 12 Lapkritis 2018 12:09

Lapkričio 10d. startavome naujame projekte. Marijampolės P.Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje įvyko pirmasis edukacinis kūrybinių dirbtuvių užsiėmimas '' Tapyba ant šilko",tai nenauja,tačiau mums dar neišbandyta praktika,sudėtinga,tačiau įmanoma,o svarbu ir tai,kad aplinkos pakeitimas ,bičiulių bendraminčių ratas,teigiamai paįvairina mūsų kasdienybę. Dar laukia '' Viršglazūrinis piešimas", kuriame tikimės kažko naujo ir '' Smėlio mandala".

Skaityti daugiau...
 
Mes irgi galime kurti
Pirmadienis, 12 Lapkritis 2018 11:55

Suvalkijos socialinės globos namų specialistai,turėjo galimybę perduoti savo sukauptas žinias keramikos srityje Marijampolės pataisos namų nuteistiesiems. Įgyvendinant projekto '' Mes irgi galime kurti" veiklas,buvo surengtos nuteistųjų autorinių darbų paroda '' Lietuvos šimtmetis", kurios tikslas ir mūsų kaip partnerių buvo padėti atskleisti įkalintų asmenų kūrybinį potencialą. Tris menesius padėjome ugduti meninius įgūdžius. Ir ne tik, projektas mums suteikė galimybę atrasti talentingą žmogų,kurio dėka mūsų nemelių kiemelį puošia ąžuolo skulptūra '' Rūpintojėlis".

Skaityti daugiau...
 
Atviras Lietuvos para-badmintono čempionatas 2018
Penktadienis, 02 Lapkritis 2018 06:46

2018-10-27 Marijampolėje vyko pirmasis LR para-badmintono čempionatas, kuriame dalyvavo sportininkai iš: Marijampolės, Vilniaus, Klaipėdos, Alytaus, Ukmergės, Šiaulių, Vilkaviškio.

Lietuvos para-badmintono čempionato 2018 tikslai ir uždaviniai:

• Diegti kūno kultūrą kaip vieną svarbiausių sveikatinimo priemonių;

• Siekti sutrikusių sveikatos funkcijų atstatymo kūno kultūros ir sporto priemonėmis;

• Plėtoti ir populiarinti neįgaliųjų sporto šakas Lietuvos regione;

• Stiprinti žmonių socializaciją ir emocinę būseną;

• Atrinkti stipriausius Lietuvos badmintono žaidėjus šalies para-badmintono rinktinei.                                                               

Skaityti daugiau...
 
Mirusiųjų geventojų,darbuotojų ir jų artimųjų pagerbimas
Trečiadienis, 31 Spalis 2018 13:00

Spalio 31-osios rytmetį,Šunskų kaimo kapinaitėse,kuriose ilsisi mūsų gyventojai,darbuotojai ir jų artimieji,pagerbėme Jų atminimą.Uždegėme kiekvienam po žvakelę, sukalbėjome bendrą maldą,pagiedojome ir pasiklausėme mūsų poetės Nedos Daugulienės eilių...Be Tavęs...                                                     

Skaityti daugiau...
 
Po Lietuvos dangum,tik artume tvirtybė ir vienybė mūs
Antradienis, 30 Spalis 2018 14:25

Spalio 27ąją mūsų nameliuose buvo suorganizuotas, šventinis gyventojų susitikimas su artimaisiais, skirtas Lietuvos vardo šimtmečiui paminėti. Šventinį renginį ''Po Lietuvos dangum,tik artume tvirtybė ir vienybė mūs" pradėjome lauke prie medžio skulptūros '' Rūpintojėlis",autorius- Mindaugas Norkus. Savanoriui Algirdui Jančui griežiant smuiku, klebonas Marius pašventino skulptūrą. Ir visi kartu sugiedoją V. Kudirkos tautinę giesmę iškilmes pratęsėme salėje. Gyentojų artimuosius ir svečius nuotaikingai pasitiko gyventojų kapela,skambėjo dainos Lietuvai ir gyventojų , Nedos Daugulienės, Birutės Kairienės, Gedimino Gubaro eilėraščiai iš ką tik išleistos knygelės '' Nešu aš savo meilęTau''. Globos namų direktorė padėkos raštus ir dovanėles įteikė kiekvienam gyventojui, kurio kūrybinė meninė raiška sutilpo į knygelę. Taip pat dėkojome knygelės rėmėjams: Marijampolės Rotary klubui, parduotuvių '' Statybų namai" ir '' Technikos namai'' savininkui Norimantui Stankevičiui Marijampolės kolegijos viešųjų ryšių ir marketingo specialistei Onai Janulevičienei, bei lektorei Birutei Zaveckienei padėjusioms maketuoti ir redaguoti tekstus.  

Skaityti daugiau...
 
Ir aš galiu
Antradienis, 30 Spalis 2018 09:32

Spalio 25-ąją sudalyvavome Adakavo socialinės globos namų suorganizuotame renginyje '' Ir aš galiu", kuris įvyko Tauragės kultūros centre. Susirinko aštuoniolika socialinės globos įstaigų su labai įvairaus žanro kūrineis,šokio spektakleis, muzikinėmis-publicistinėmis miniatiūromis, liaudies dainomis ir šokeis, sunku būtų ir vertinti kieno programa buvo įspūdingiausia, nes kiekvienas atskleidėme savo galimybes,kurios taip pat be galo skirtingos,tačiau vienintelis dalykas kas visus mus apjungė,tai meilė menui.

Skaityti daugiau...
 
Kvietimas
Trečiadienis, 17 Spalis 2018 12:16

alt

 
Jums demonstruojama jėga 2018
Pirmadienis, 15 Spalis 2018 06:15

2018.10.14 Marijampolės NSK "Siekis" kartu su Marijampolės Senjorų Sunkiosios Atletikos Sporto Klubu "Suvalkijos ąžuolas"  ir  partneriais Suvalkijos socialinės globos namais, Marijampolės savivaldybės sporto centru „Sūduva“ organizavo neįgaliųjų sunkiosios atletikos turnyrą "Jums demonstruojama jėga" 2018, kuriame susirinko apie 60 dalyvių iš 8 Lietuvos miestų: Marijampolės, Kretingos r., Vilkaviškio, Kauno, Vilniaus, Druskininkų, Rokiškio ir Trakų. Sportininkai varžėsi 4 rungtyse:

Skaityti daugiau...
 
Treniruotės prieš sunkiosios atletikos turnyrą ,,Jums demonstruojama jėga 2018"
Šeštadienis, 13 Spalis 2018 05:55

Suvalkijos socialinės globos namų sportininkai intensyviai ruošiasi sunkiosios atletikos turnyrui ,,Jums demonstruojama jėga 2018". Dėkojame treneriui Alvydui Kirkliauskui už treniruotes Marijampolės senjorų sunkiosios atletikos sporto klube ,,Suvalkijos ąžuolas“.

Skaityti daugiau...
 
Šunskų fazanynas
Ketvirtadienis, 11 Spalis 2018 14:14
Spalio 11 d. apsilankėme Šunskų miestelio Fazanyno atidaryme, kuris įsikūrė parke, gėrėjomės šešiolikos veislių fazanais, o smagiausia tai, kad galėsime juos aplankyti kada tik panorėsime paįvairinti laisvalaikį gryname ore. Kviečiame pamatyti akimirkas, kurias galite pamatyti paspaudę čia: Šunskų miestelio Fazanyno atidarymas.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 5 iš 29

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 65 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos