Naujienos
Tapybos ir akvarelės darbų paroda LR Seime
Ketvirtadienis, 09 Sausis 2020 18:04
Sausio 8 d., Spaudos konferencijų salėje vyko, Suvalkijos socialinės globos namų bendruomenės narių tapybos ir akvarelės darbų parodos „Mano žvilgsnis“, pristatymo renginys. Skambėjo nuoširdūs sveikinimo žodžiai, eilės, violančele griežė Marijampolės meno mokyklos mokinys J. Alenskas. Paroda eksponuojama Seimo II rūmų jungiamojoje galerijoje sausio 2–15 dienomis Seimo nario Dainiaus Gaižausko ir Šunskų seniūno Rimanto Lekecko iniciatyva.
Neda Daugulienė Suvalkijos socialinės globos namuose apsigyveno 2013 m. Yra išleidusi 7 eilėraščių knygas. Po ilgo laiko vėl į rankas paima teptuką, lipdo iš molio bei kuria nuostabias eiles. Parodai ji teikia tapytus portretus.
Rozita Lekauskaitė, globos namuose gyvenanti nuo 2017 m., tapo, dainuoja, skaito poeziją, groja akordeonu. Parodoje spalvingumu išsiskiria jos darbai, kuriuose dominuoja gėlės.
Kęstutis Vaškevičius Suvalkijos socialinės globos namuose gyvena nuo 2011 m. Piešimo pradmenis įgijo dailės mokykloje, o dabar vėl iš naujo atranda save piešime. Parodoje eksponuojami jo akvarelės darbai, kuriuose atsispindi gamtos peizažai.
Skaityti daugiau...
 
Trys karaliai
Antradienis, 07 Sausis 2020 14:48

Sausio 6 – osios rytas prasidėjo magiškai – žemės paklotę, pirmą kartą šiais metais, apgaubė lengvos, purios snaigės. Trys karaliai brido per sniegą nešini auksu, smilkalais bei mira skelbdami žinią, kad jau didžiosios metų šventės baigėsi, kiekviena diena vis ilgėja ir keliaujame link pavasario. Bendruomenės nariai apdovanojo Tris karalius, piemenukus, gyvuliukus vaišėmis ir džiaugėsi neeiliniu pirmadieniu.

Skaityti daugiau...
 
Išvyka į Vilnių
Antradienis, 07 Sausis 2020 14:37

2020 metai prasidėjo išvyka į Vilnių. Grožėjomės Vilniaus miesto egle – karaliene. Taip pat aplankėme Valdovų rūmus, Lietuvos nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką. Pilni naujų potyrių ir gerų emocijų grįžome į namus.

Skaityti daugiau...
 
Tarptautinės neįgaliųjų žmonių dienos paminėjimo šventė „Dainuok, širdie, gyvenimą“
Antradienis, 07 Sausis 2020 14:13

Lapkričio 26 d. vykome į Vinių, Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre vykusį renginį, skirtą Tarptautinės neįgaliųjų žmonių dienos paminėjimui. Lietuvos muzikų rėmimo fondas, Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras su partneriais Neįgaliųjų reikalų departamentu prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir bendrija „Atgaiva“ padovanojo įspūdingą renginį „Dainuok, širdie, gyvenimą“. Trumpame paminėjime susirinkusiems šiltus žodžius ir palinkėjimus išsakė bei nuoširdžiai bendravo pertraukos metu  garbūs svečiai - šalies prezidento žmona Diana Nausėdienė, Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktoriaus pavaduotoja,  vykdanti direktoriaus funkcijas Jolanta Šliužienė, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro direktorius Jonas Sakalauskas ir, žinoma, Lietuvos muzikų rėmimo fondo direktorė Liucija Stulgienė.

Pagrindinis renginio akcentas - Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatro bendruomenės dovana – Leonardo Bernsteino operetė „Kandidas“. Tai buvo tikra spalvų, garsų ir įspūdžių fiesta.

Šventę apvainikavo pavaikščiojimas po naktinį, šventėms besiruošiantį Vilnių.

Skaityti daugiau...
 
Palydint 2019 – uosius ir sutinkant 2020 – uosius !
Antradienis, 07 Sausis 2020 13:55
Gruodžio 30 dieną išlydėjome senuosius - 2019 – uosius. Su šokiais ir dainomis pasitikome viltingus 2020 – uosius metus.
Prabėgę metai nusineša ir gyvenimo dalelę,
Dienų džiaugsmus, vargus ir klajones.
Tegul Naujieji pratęsia tik tai, kas gera,
Atneša ilgai ko laukta ir išpildo svajones !
Skaityti daugiau...
 
Kalėdinis turnyras 2019
Ketvirtadienis, 02 Sausis 2020 12:06

2019.12.21 Marijampolės krašto NSK "Siekis" kartu su Suvalkijos socialinės globos namais organizavo Kalėdinį turnyrą, abiejų organizacijų atstovai ir svečiai iš Kauno "Santakos" varžėsi septyniose rungtyse:
1. Boccia;
2. Žiedų mėtymas;
3. Šaškės;
4. Smiginis;
5. Svarmens laikymas;
6. Stalo tenisas;
7. Protų mūšis (sporto tematika).

Daugelis dalyvių iškovojo prizines vietas skirtingose sporto šakose. Renginio metu buvo aptarti 2019 metai ir klubo veiklos bei pasiekimai. Sveikinimo žodį renginio metu tarė Marijampolės tarybos nariai: Alvydas Kirkliauskas, Albinas Mitrulevičius ir Darius Kemeraitis, sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Giedrius Šlekys ir Suvalkijos Socialinės globos namų direktorė Marytė Slavinskienė.

Tai buvo puikus ir šiltas, paskutinis šių metų mūsų renginys. Labai dėkojame Kauno "Santakos" sportininkams ir  Marijampolės krašto NSK "Siekis" klubui ir visiems kitiems, šiais metais sportavusiems kartu su mumis.

Kviečiame pamatyti akimirkas iš renginio.

Skaityti daugiau...
 
Kvietimas
Ketvirtadienis, 19 Gruodis 2019 09:20

alt

 
Šv. Kalėdų vakaronė
Ketvirtadienis, 19 Gruodis 2019 08:55
Gruodžio 16 – osios rytas prasidėjo šurmulingai, ruošėmės, puošėmės, repetavome Kalėdų vakaronei. Šventė prasidėjo E. Lajaus muzikiniu – teatralizuotu pasirodymu. Už 2019 m. aktyvią darbinę ir meninę veiklas direktorė bendruomenės narius apdovanojo medaliais ir padėkos raštais. Didžiausia vakaro dovana – liaudiškos muzikos kapelos „Rausvė“ pasirodymas, visi dainavome, drąsiausi pakvietė merginas šokti. Visus nustebindami, balsingiausi mūsų bendruomenės nariai atliko kelias dainas kartu su kapela. Jaukioje šv. Kalėdų vakaronėje svečiavosi Savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus vedėja S. Rainienė, socialinių paslaugų skyriaus vyr. specialistė A. Štuopienė, Šunskų seniūnas R. Lekeckas, Karklinių kaimo bendruomenės atstovė N. Jankauskienė. Norime visiems padėkoti bei palinkėti prasmingų ir jaukių šv. Kalėdų !
Skaityti daugiau...
 
Darbelių paroda
Pirmadienis, 09 Gruodis 2019 14:28

Gruodžio 6 d. Marijampolės savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyrius pakvietė sudalyvauti darbelių parodoje, kurioje buvo galima surasti sau kažką gražaus, šventiško bei mielo. Suvalkijos socialinės globos namų bendruomenės nariai – kaip nykštukai, jau nuo ankstyvo rudenio ruošėsi didžiosioms šventėms, mugėms. Iš molio lipdė angelus, indelius, darė raktines, pynė vainikus. Šių darbų tikrumu ir šiluma pradžiuginome ir Marijampolės miestelėnus bei svečius. Plačiau apie darbelių parodą galite rasti paspaudę čia: paroda

Skaityti daugiau...
 
Šaškių ir šachmatų turnyras
Pirmadienis, 09 Gruodis 2019 14:19

Gruodžio 4 d. Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje vyko šaškių ir šachmatų turnyras. Šachmatų turnyre užėmėme III vietą, šaškių turnyre (vyrų grupė) – II vietą, šaškių turnyre (moterų grupė) – I vietą. Visi buvo apdovanoti knygomis, prizininkai – dovanėlėmis. Grįžome pabendravę, su gera nuotaika ir linksmi.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 5 iš 40

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 52 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos