Naujienos
Kaziuko mugė su Karklinių kaimo bendruomene.
Trečiadienis, 06 Kovas 2019 13:55

Kovo ketvirtąją, švento Kazimiero dieną, vykome į Karklinių kaimo bendruomenės organizuotą Kaziuko mugę. Žinoma, ne tuščiomis – vežėme darbelių ne tik parodai, bet ir mugei, sulaukėme didelio dėmesio. Mes taip pat radome ką pirkti ar mainyti, smagiai pasibuvome, prisivaišinome ir dar lauktuvių gavom.

Skaityti daugiau...
 
Užgavėnės trankiai ir solidariai
Antradienis, 05 Kovas 2019 14:46

Kovo 5 d. Globos namuose šurmuliavo smagios Užgavėnės, kuriose žaismingai, šmaikščiai ir solidariai pavasario išsiilgę užgavėniautojai vijo žiemą iš kiemo. Užgavėnių šventė buvo gausi nepakartojamomis šventės personažų kaukėmis ir kostiumais pasipuošusiųjų, triukšminga nuo šėlionių, persirengėlių dainų ir šokių, trankios muzikos. Kad pavasario šilumos prisikviestų, džiaugsmo širdyje nepritrūktų užgavėniautojai šventėn susirinkę smagiai ratelius suko, o kad soties nepristigtų gardžiais blynais, dešrelėmis ir gira vaišinos. Kad žiema greičiau pasitrauktų ir pavasaris atšuoliuotų buvo sudeginta žavi Morė, vyko Lašininio ir Kanapinio kova dėl valdžios, o laimėjęs Kanapinis žadėjo kuo greičiau atkviesti pavasarį.

Skaityti daugiau...
 
Ir mes vijome žiemą iš kiemo
Antradienis, 05 Kovas 2019 13:48

Kovo 3 d. mieste vyko Užgavėnių šventė - diena prieš gavėnios pradžią, todėl ir mes, grupinių namų gyventojai, Užgavėnes atšventėme triukšmingai ir sočiai. Mieste apžiūrėjome Užgavėnių mugę, vaišinomės blynais. Šventėje aidėjo dainos, vyko šokiai ir žaidimai, stebėjome Lašininio ir kanapinio mūšį, deginome morę, pasinaudojus geru oru pasivaikščiojome po miestą, aplankėme kačių kiemelį.

Skaityti daugiau...
 
Grupiniuose gyvenimo namuose Socialinio darbo ir apsaugos ministras Linas Kukuraitis.
Pirmadienis, 04 Kovas 2019 10:54

Vasario 27 d. Grupinių gyvenimo namų gyventojus lankė Socialinio darbo ir apsaugos ministras Linas Kukuraitis ir jo komanda. Vizito metu ministras pabendravo su kiekvienu gyventoju, apžiūrėjo jų kambarius ir bendras gyvenamąsias patalpas. Ministras pasidžiaugė gražiai ir skoningai įrengtais namais, grupinių namų gyventojams linkėjo sėkmės įsiliejant į bendruomenę dalyvaujant įvairiuose renginiuose. Ministerijos atstovai tikisi, kad laikui bėgant gyventojai atras gebėjimus, kurie padės jiems tobulėti bei realizuoti save vienoje ar kitoje veikloje. Ministras dovanodamas simbolinį angelą linkėjo, kad jis saugotų mūsų namus ir  mes patys būtume kaip angelai. Susitikimas praėjo jaukiai ir šiltai. Svečius išlydėjome su gera nuotaika.

Skaityti daugiau...
 
Svečiai Grupiniuose gyvenimo namuose
Pirmadienis, 04 Kovas 2019 06:49

Vasario 22 d. Grupiniuose gyvenimo namuose lankėsi garbūs svečiai, seimo narys Juozas Olekas, Marijampolės savivaldybės tarybos nariai Alvydas Kirkliauskas ir Artūras Visockis. Seimo narys Juozas Olekas pasveikino gyventojus įsikūrus gražiuose namuose, linkėjimo sėkmės bei geros sveikatos. Gyventojai svečiams parodė savo namus ir pakvietė pasivaišinti arbata bei pačių keptu obuolių pyragu. Svečiams tariame ačiū už parodytą dėmesį mums.

Skaityti daugiau...
 
Grupinių gyvenimo namų atidarymas
Pirmadienis, 04 Kovas 2019 06:37

Vasario 4 diena, aštuoniems globos namų gyventojams tapo ypatinga, duris atvėrė Suvalkijos socialinės globos namų grupiniai gyvenimo namai. Padalinys įsikūrė Marijampolės miesto Dainavos g. 2001 m. statytame privačiame, globos namų nuomojamame pastate. Didelis jaudulys paliekant globos įstaigą, kraustymosi šurmulys, neužkožė gerų emocijų. Nuo pirmos įsikūrimo dienos, jie tapo tikrais namais. Geriausių šeimininkių iš virtuvės skleidžiami kvapai šaukė bendram susidėmiu prie pusryčių stalo, tad pirmas rytas jau kvepėjo blynais, o kol moterys sukasi virtuvėje, vyrai užsiima namų ruošos darbais, plauna, siurbia, valosi. Gyvenimui įsibėgėjus, Vasario 13 d.. Suvalkijos socialinės globos oficialiai atidarė naują padalinį - grupinius gyvenimo namus suaugusiems asmenims su proto/psichikos negalia. Jiems kaip galima artimesnėje natūraliai namų aplinkai atmosferoje su gyvenimo iššūkiais susitvarkyti padės penkios padėjėjos ir viena socialinė darbuotoja. 

Skaityti daugiau...
 
Lietuvos širdy
Penktadienis, 01 Kovas 2019 07:24

Vasario 28 d. Marijampolės „Žiburėlio“ mokyklos – daugiafunkcinio centro priešmokyklinės ,,Ežiukų“ grupės ugdytiniai su mokytojomis Biruta ir Karolina bei meninio ugdymo mokytoja Aldona padovanojo koncertą „Lietuvos širdy“ globos namų gyventojams. Pasveikino gyventojus su praėjusia Lietuvai reikšminga švente, Vasario 16-ąja. Priešmokyklinukai dovanojo gyventojams iš visos širdies  savo pagamintus atvirukus – trispalves širdeles ir  piešinius, kuriuose buvo užrašyta vaikų sukurti eilėraščiai ,,Lietuva“,  tarsi norėdami tuo pasakyti, kad yra dėkingi  vyresniajai kartai už tai, kas jų rankomis sukurta, išsaugota. Ugdytiniai deklamavo eiles apie gimtinę, linus, nes linas - vienas iš Lietuvos identiteto dalių, neatsiejamas nuo mūsų istorijos. Dainomis, šokiu, imituodami vaikai pasakojo apie lino darbus, kuriuos būtina nudirbti, kad lauko augalas taptų dailiu, raštuotu audeklu. Džiaugėmės puikiu koncertu!

Skaityti daugiau...
 
Vasario 16-oji – Lietuvos Valstybės atkūrimo diena
Penktadienis, 15 Vasaris 2019 12:15

Ši šventė mus vienija, suburia ir skatina didžiuotis savo Tėvyne. Nuoširdžiai sveikiname Jus artėjančios šventės proga. Mylėkime, branginkime ir saugokime savo šalį. Kasdieniniais darbais ir idėjomis padėkime Lietuvai tapti stipria valstybe.

2019 m. vasario 15 d. Vasario 16-osios proga globos namuose buvo rodomas – laisvės kovą menantis Vytauto V. Landsbergio dokumentinis filmas „Trispalvis“. 

Skaityti daugiau...
 
Šv. Valentino šventė
Penktadienis, 15 Vasaris 2019 06:52

Šv. Valentino dieną daug žmonių visam pasauliui nori garsiai šaukti MYLIU. Su karštais ir meilės kupinais jausmais vasario 14 d. į salę  rinkosi globos namų gyventojai ir darbuotojai. Meilės dienos proga koncertą padovanojo moterų vokalinis ansamblis ,,Javaja“, o po koncerto visi linksminomės pašėlusioje valentiniškoje diskotekoje.

Skaityti daugiau...
 
Boulingo žaidimas
Penktadienis, 01 Vasaris 2019 07:27

Siekiant skatinti globos namų gyventojus sportuoti bei turiningai praleisti laiką, šių metų sausio  31 d. apsilankėme Marijampolės laisvalaikio ir pramogų centro „Lūna“ boulingo klube. Žaisdami boulingą linksmai ir aktyviai praleidome laiką. 

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 5 iš 33

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 31 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos