Naujienos
Suvalkijos skrynią pravėrus
Šeštadienis, 12 Gegužė 2012 20:35
Š.m. balandžio 20 d. Suvalkijos socialinės globos namų gyventojai ir darbuotojai dalyvavo šventėje „Suvalkijos skrynią pravėrus ...“, skirtą Magdeburgo teisės Marijampolei suteikimo 220 metų jubiliejui paminėti, kuri vyko Marijampolės Dramos teatre.
Skaityti daugiau...
 
„KAS AŠ?!“ – štai koks klausimas!
Šeštadienis, 12 Gegužė 2012 20:31
Elkimės taip, kad mūsų gyvenimas, kaip brangenybės, nedaug vietos užimtų, bet daug svertų. Matuokime jį darbais, o ne laiku. /Seneka/
„KAS AŠ?!“ – štai koks klausimas!
Skaityti daugiau...
 
Sveikiname su Šventom Velykom
Ketvirtadienis, 05 Balandis 2012 21:07
Mielieji,
nuoširdžiai sveikinu visus, sulaukus gražiausios pavasario šventės – Šventų Velykų. Šis laikas žymi Kristaus Prisikėlimą, didįjį stebuklą ir kartu – gamtos ir kiekvieno žmogaus pabudimą. Nuoširdžiai linkiu, kad Prisikėlimas būtų tikras ne tik tikintiesiems, bet ir kiekvienam žmogui, kiekvienai šeimai, kiekvienai bendruomenei.
Skaityti daugiau...
 
Velykoms artėjant
Ketvirtadienis, 05 Balandis 2012 21:02
Mažais žingsniukais ateina pavasaris. Artėja Šv. Velykos. Pirmieji besiskleidžiantys žibuoklių žiedai bei medžių pumpurai byloja apie gamtos prisikėlimą ir artėjančias šventes.

Suvalkijos socialinės globos namuose apsilankė, pasidalino mintimis ir mielai papasakojo apie Velykų tradicijas, margučių marginimo būdus Marijampolės kultūros centro etnokultūros specialistė Ona Surdokienė.
Skaityti daugiau...
 
Prieššventinė viešnagė
Ketvirtadienis, 05 Balandis 2012 20:59
Jau tapo puikia tradicija bendravimas ir bendradarbiavimas su Marijampolės specialiaisiais socialinės globos namais. Mūsų gyventojai kviečiami ir su džiaugsmu vyksta į šios įstaigos renginius. Garbūs Specialiųjų globos namų gyventojai mielai apsilanko pas mus ir yra ypač laukiami tų, kurie patys jau nebegali nuvykti į maldos namus.
Skaityti daugiau...
 
Šiaulių banko dovana globos namų gyventojams
Antradienis, 03 Balandis 2012 21:05
Šiais metais Šiaulių bankas minės 20 metų veiklos sukaktį. Banko vadovybė, atsisakydama iškilmingos šventės, šią sukaktį nusprendė paminėti dovanodama 70 modernių skaitmeninių televizorių globos įstaigoms.
Skaityti daugiau...
 
Žiema, žiema bėk iš kiemo ...
Antradienis, 21 Vasaris 2012 20:55
Likus septynioms savaitėms iki Šv. Velykų visame pasaulyje, o taip pat ir Lietuvoje švenčiamos linksmos ir sočios Užgavėnės. Ne išimtis ir Suvalkijos socialinės globos namai. Persirengę ir išsipuošę gyventojai bei darbuotojai iš peties vijo įsisiautėjusią žiemą. O ji bandė rodyti nagus, priešinosi, nuostabiai grakščios snaigės kartu su džentelmenu vėju sukopsi fokstroto ritmu, niekaip neleisdamos pavasariui įkelti koją.
Skaityti daugiau...
 
Trijų Karalių šventė
Penktadienis, 06 Sausis 2012 20:43
Pasibaigus kalėdiniam laikotarpiui pasaulyje švenčiama saulės sugrįžimo šventė. Katalikų pasaulyje tai Trys Karaliai. Diena, kai gimusį kūdikėlį Jėzų aplankė pranašai ir atnešė jam dovanų.
Sakoma, kad nuo Kalėdų iki Trijų karalių diena pailgėja per gaidžio žingsnį.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 40 iš 40

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 20 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos