Naujienos
Kvietimas į parodą
Ketvirtadienis, 27 Vasaris 2020 11:39

2020 m. kovo 5 d. 11.30 val.Marijampolės P. Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje vyks Suvalkijos socialinės globos namų bendruomenės narių: E. Butkutės ir J. Žilinskio tapybos darbų parodos „Žydėjimas" atidarymas.

Paroda skirta Tarptautinei Moters dienai.

Maloniai kviečiame apsilankyti !

 
Paskaita „Burnos higienos priežiūra kasdieniniame gyvenime"
Ketvirtadienis, 27 Vasaris 2020 11:37

2020 m. vasario 26 d. į Suvalkijos socialinės globos namus  vesti paskaitą „Burnos higienos svarba kasdieniniame gyvenime" atvyko atstovė iš Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro. Higienistė N. Janulionytė priminė, kad  dantys yra ypatingai svarbūs žmogui, o kad jie būtų sveiki ir švarūs reikia tinkamai prižiūrėti. Ne tik pasikartojome apie burnos priežiūrą, bet ir buvome apdovanoti dantų šepetėliai bei užrašinėmis.

 

Skaityti daugiau...
 
2020 m. Užgavėnės
Ketvirtadienis, 27 Vasaris 2020 11:33

Vasario 25 d. praūžė žiemos šventė – Užgavėnės. Trankiai išvijome žiemą ir pasitinkame laukiamą svečią - pavasarį. Linksminosi įvairiomis kaukėmis apsirėdę užgavėniautojai, vyko virvės traukimas, Kanapinio ir Lašininio kova, Morės deginimas.  Soties, kad nepristigtų vaišinomės gardžiais blynais, riestainiais, dešrelėmis ir gira. Tikimės, kad  pavasaris jau ne už kalnų ir  pradės budint gamtą iš miegų...

 

Skaityti daugiau...
 
Šaškių turnyras 2020
Trečiadienis, 19 Vasaris 2020 12:20

2020 m. vasario 18 d. vyko šaškių turnyras skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Jėgas panoro išbandyti darbuotojai entuziastai ir kiti bendruomenės nariai. Nugalėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais ir saldžiomis dovanėlėmis.

Skaityti daugiau...
 
Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas
Antradienis, 18 Vasaris 2020 11:26

2020 m. vasario 16 – ąją   minėjome kiek kitaip nei įprastai – išvyka į Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro  J. Basanavičiaus gimtinę. Uždegėme žvakutę prie J. Basanavičiaus paminklo Rygiškių Jono gimnazijos kieme. Tuomet sustojome apžiūrėti Bartninkų bažnyčios griuvėsius. Pasiekėme tikslą – vieną gražiausių kultūros ir gamtos objektų Suvalkijos krašte. Aplankėme muziejų su atstatytais trobesiais: stubą, klėtį, klojimą. Pasivaikščiojome po Lietuvos tautinio atgimimo ąžuolyną. Taip pat dalyvavome edukacinėje programoje „Keptuvėj čirška, burnoj tirpsta..."  Sužinojome įdomių faktų apie Sūduvos valstiečių maisto gaminimo ypatumus, tradicijas. Ragavome „razavus" ir „čirvinius" blynus su įvairiais dažiniais.  Sotūs, pasisėmę žinių, laimingi grįžome atgal į namus.

Skaityti daugiau...
 
Šv. Valentino diena
Antradienis, 18 Vasaris 2020 11:23

Pasak prancūzų rašytojos G. Sand "Gyvenime yra du tikri džiaugsmai – mylėti ir būti mylimam", todėl 2020 m. vasario 14 d. pas mus apsigyveno meilė. Savo rankomis kūrėme dekoracijas, plušome nuo ankstaus ryto puošdamiesi, repetuodami. Muzikuojantys ir aktyvūs bendruomenės nariai pravedė meilės dienai skirtą renginį, dovanojo jautrias dainas. Šventė pasibaigė energingais šokiais. Galima sakyti, kad tą dieną mūsų namuose tikrai karaliavo meilė. 

Skaityti daugiau...
 
„Javaja" koncertas skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
Antradienis, 18 Vasaris 2020 11:12

2020 m. vasario 13 d. svečiavosi ir koncertą skirtą Vasario – 16 -ąjai paminėti dovanojo Marijampolės pagyvenusių žmonių draugijos „ Javaja" ansamblis. Nuoširdūs pašnekesiai ir betarpiškas bendravimas suartina širdis ir kelia begalinį džiaugsmą atlikėjams ir mūsų bendruomenės nariams.

Skaityti daugiau...
 
Duonos diena P. Kriaučiūno bibliotekoje
Penktadienis, 07 Vasaris 2020 06:19

...Duona savy turi viską, kas gyvastį laiko:
Pirmiausiai - ji turi Meilę -
Tos Žemės, kuri išaugino,
Tos Saulės, kuri sušildė,
To Vandens, kuris palaistė,
To Vėjo, kuris išsupo,
To Žmogaus, kurs nuo grūdo lig kąsnio ją vedė,
To Angelo, kuris ją globojo...

 

Vasario 6 – ąją Šv. Agotos, Duonos dieną minėjome Marijampolės P. Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje. Vaišinomės rupia juoda duonele, gira, obuoliais. Dainavome liaudies dainas, klausėmės skambių eilių, šnekučiavomės, šokome. Visada smagu susitikti su grupinio gyvenimo namų gyventojais, kurie lanko dienos centrą ir realizuoja save muzikuodami, todėl kartu su ansambliu dovanojo atvykusiems jautrias dainas.

Aplankėme: V. Markūno parodą „Eskizai", V. Bručo fotografijų parodą „Mes esame", B. Natkevičienės rankų darbo lėlių parodą „O mes tokios", G. Brusokienės rankų darbo lėlių parodą „Susikurk nuotaiką".

Skaityti daugiau...
 
Aktyvus laisvalaikis boulingo klube
Ketvirtadienis, 06 Vasaris 2020 07:16

Siekiant skatinti globos namų gyventojus sportuoti bei turiningai praleisti laiką, šių metų sausio  30 d. apsilankėme Marijampolės laisvalaikio ir pramogų centro „Lūna" boulingo klube. Žaisdami boulingą linksmai ir aktyviai praleidome laiką.

Skaityti daugiau...
 
Sausio 13 d. įvykių 29 – osios metinės
Ketvirtadienis, 16 Sausis 2020 10:30

Suvalkijos socialinės globos namų bendruomenės nariai minėjo sausio 13 – osios įvykių 29 – ąsias metines. Kartu su marijampoliečiais ir svečiais dalyvavome Šv. Mišiose už Laisvės gynėjus Šv. Arkangelo Mykolo bazilikoje. Šv. Mišias aukojo J.E. Vilkaviškio vyskupas Rimantas Norvila ir vyskupas emeritas Juozas Žemaitis. Giedojo mišrus choras „Šešupė". #AšPrisimenuKodėlEsameLaisvi#

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 4 iš 40

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 44 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos