Naujienos
Kvietimas
Trečiadienis, 01 Gegužė 2019 08:56

alt

 
Svečiuose „Laimės namai“
Trečiadienis, 01 Gegužė 2019 08:38

Balandžio 24 d. Suvalkijos socialinės globos namų gyventojus ir darbuotojus aplankė „Laimės namai“. Judesio terapija suteikė galimybę išlaisvinti  paslėptas emocijas, atsiskleisti, pažinti save ir šalia esantį žmogų. Su atviromis širdimis ir plačiomis šypsenomis norime  labai padėkoti „Laimės namams“ už gėrį ir šilumą. Laukiame kitų susitikimų!

Skaityti daugiau...
 
Šv. Velykų belaukiant
Ketvirtadienis, 25 Balandis 2019 16:24

Balandžio  17 d. rytas prasidėjo bendra malda. Šv. Mišias aukojo klebonas Marius.

Balandžio 23 d. Suvalkijos socialinės globos namuose vyko margučių ridenimo varžytuvės.  Prieš tai gyventojai puikiai joms pasiruošė. Marginome įvairiomis technikomis: vašku, pačių rinktais žolynais, svogūnų laiškais, akriliniais dažais. Varžytuves laimėjo draugystė. Visi pasidalinome po margutį ir su šypsenomis veiduose, kibomės už rankų išreikšti save daina  ir šokiu.

Skaityti daugiau...
 
Pasiruošimas didžiausioms metų šventėm su Karklinių kaimo bendruomene
Ketvirtadienis, 25 Balandis 2019 16:20

Balandžio 16 d. aplankėme savo draugus, Karklinių kaimo bendruomenę. Visi drauge ruošėmės, vienai iš didžiausių metų švenčių, Šv. Velykom. Kiaušinius marginome tradiciniu būdu – vašku. Vieni tai darė pirmą kartą, kiti šią kiaušinių marginimo techniką buvo naudoję  ir anksčiau. Nebuvo nė vieno tokio pat margučio! Vienas už kitą gražesnis. Taip pat mūsų laukė gausios vaišės, vaišinomės, aptarinėjo kitas marginimo technikas ir planavome kitus susitikimus.

Skaityti daugiau...
 
Sūduva-Palanga futbolo varžybos
Ketvirtadienis, 18 Balandis 2019 13:35

2019-04-14 Keliavome į Marijampolės ,,Arvi“ futbolo areną palaikyti savo mylimos ,,Sūduva" futbolo komandos. „Sūduva“ kovojo su ,,Palanga“. Rezultatu  3:0 nugalėjo ,,Sūduvos“ komanda! Labai džiaugiamės rezultatu! Dėkojame Daliui Matvejevui, už kvietimus ir galimybę visada jaustis laukiamiems  futbolo varžybose.

Skaityti daugiau...
 
Akvarelės šimtmečio aidas
Ketvirtadienis, 11 Balandis 2019 11:17

Balandžio 10 d. Marijampolės kultūros centre vykdomas projektas ,,Sūduvių ugnys“. Balandžio 10 d. dalyvavome seminare ,,Jurginių papročiai, tradicijos ir dainos“. Savo žiniomis energija dalinosi LMTA Klaipėdos fakulteto doc. Rūta Vidžiūnienė. Po seminaro aplankėme akvarelės  darbų parodą ,,Akvarelės šimtmečio aidas“.

Skaityti daugiau...
 
Kviečiame į parodą
Antradienis, 09 Balandis 2019 10:13

Marijampolės P. Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje gegužės 7 d. 11:30 val. Nedos Daugulienės personalinė tapybos darbų paroda.

alt

 
Moterų ratas Pasaulio tautų šokių ritmu
Ketvirtadienis, 04 Balandis 2019 06:44

Balandžio 3 d. vykome į Marijampolės Meno mokyklą. Klausėme autentiškos muzikos garsus ir šokio ritmu išlaisvinome savo moterišką energiją ir dalinomės ja su būriu kitų moterų. Grįžome pasisėmusius bendrystės, ramybės, pozityvumo, su plačiomis šypsenom ir širdim.

Skaityti daugiau...
 
Parodos Marijampolės P. Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje
Ketvirtadienis, 04 Balandis 2019 06:23

Kovo 15 d. aplankėme Marijampolės P. Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje vykstančias parodas:

  • R. Gruodžio (Marijampolės pataisos namai);
  • Marijampolės meno mokyklos suaugusiųjų tapybos paroda;
  • K. Barišausko papuošalai;
  • Kūrybinių darbų paroda ,,Moters pėdsakuose slypinčios svajonės“;
  • A. Sergalio medžio drožyba.
Skaityti daugiau...
 
Vyrai sveikina moteris su kovo 8–ąją
Trečiadienis, 13 Kovas 2019 06:44

Nuostabią ir saulėtą kovo 8 dieną, nuo pat ryto skambėjo sveikinimai ir džiugino įvairiaspalvės gėlės, kuriomis globos namų gyventojai sveikino moteris. Vyrai moterims  padovanojo visą muzikos puokštę. Dainavo apie moteris ir joms, skaitė eiles apie nuostabiausią pasaulyje jausmą – meilę. Širdis virpino romantiška pianino muzika ir  sentencijos apie moteris. Nuo veido nė vienam nedingo šypsena... Mylėkime ir būkim mylimi.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 4 iš 33

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 25 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos