Naujienos
Jonams ir Janytėms
Sekmadienis, 23 Birželis 2013 16:16

Skambėjo svečių savanorių iš Alytaus ansamblio ,,Gaja“ romantiškos dainos, o trankiu ritmu linksmino kapela ,,Giriniai obuoliukai“. Šokome, dainavome, deginome laužą, vaišinomės... ir nors mes truputį kitokie... tačiau linksmi mokame būti, netgi be svaigalų!

Skaityti daugiau...
 
Lankome parodą
Šeštadienis, 27 Balandis 2013 00:00

Balandžio 24 dieną suskubome aplankyti Amerikoje gyvenančio lietuvio R.Bartkaus darbų parodą, kuri eksponuojama Marijampolės cukraus fabriko senąjame name.

Skaityti daugiau...
 
Nauji šventiniai įspūdžiai
Penktadienis, 29 Kovas 2013 00:00

Nors už lango šventų Velykų išvakarėse karaliavo žiema, mūsų namai pasipuošė pačių rankomis kurtais rankdarbiais ir margučiais, kuriuos šiemet dekoravome smulkiomis sėklytėmis ir kruopomis.

Skaityti daugiau...
 
Su Šv. Velykom
Pirmadienis, 25 Kovas 2013 19:50

 

Ir nesvarbu, kad nelengvai pavasaris ateina...

Kiekvienas širdyje užtraukti gali atgimimo dainą.

Sukurti džiugesį margučių raštuos

Ir nors trumpam pamiršt, kad laukuose vien vėjai blaškos.

 

Mielieji,

sveikiname visus Šv.Velykų proga, linkime sveikatos, tolimesnio nuoširdaus bendravimo, asmeninės sėkmės.

 

Suvalkijos socialinės globos namų bendruomenės vardu

Direktorė Marytė Slavinskienė

 
Susitikime virtuvėje
Ketvirtadienis, 21 Kovas 2013 19:45

2013 m. kovo 21 dieną, Prūdiškių socialinės globos namai kartu su asociacija „Rūpestinga globa“ suorganizavo seminarą – konkursą „ Susitikime virtuvėje“.

Renginio tikslai – skatinti Lietuvos globos įstaigų mitybos skyrių vadovų ir darbuotojų dalykinį bendravimą dėl mitybos tobulinimo bei gerosios patirties sklaidą, ieškoti profesinių galimybių naujiems patiekalams globos namų virtuvėje, skatinti domėtis skirtingų tautų bei šalių tradiciniais patiekalais, siekiant žinių mitybos skyriui aktualioms temoms.

Skaityti daugiau...
 
Mažytė staigmena
Penktadienis, 08 Kovas 2013 19:43

Kovo 8-osios rytą į darbą atskubėjusias moteris, prie lauko durų pasitiko pavasarinių tulpių aromatas ir kostiumais pasipuošę globos namų gyventojai bei darbuotojai, kurie kiekvienai tą dieną dirbusiai moteriai prie krūtinės segė rožytę perjuostą raudonu kaspinėliu, šypsenomis pasipuošė ne tik darbuotojų veidai bet ir mūsų gyventojų, vyrai moterims dovanojo jų pačių kurtus atvirukus... Ir mažytė staigmena gali sukurti ypatingą nuotaiką ir prisiminimus...

Skaityti daugiau...
 
Kovo 4-oji, Lietuvos globėjo Švento Kazimiero diena
Pirmadienis, 04 Kovas 2013 19:40

Šiai dienai paminėti, mūsų namuose, buvo suorganizuota ,,Kaziuko mainų mugė“. Artėjant šv. Velykoms, visi globos namų darbuotojai buvo paraginti atnešti nereikalingus daiktus į mainų mugę. O gyventojai, kurie turėjo savo rankdarbių, galėjo juos parduoti, jiems, tai stimulas dirbti toliau.

Skaityti daugiau...
 
Valentinas kitaip
Antradienis, 26 Vasaris 2013 17:13

 

Vasario 14-ąją, Šv. Valentino dieną, visus gyventojus, net ir gripo patalan paguldytus, apsišarvavusios apsauginėmis kaukėmis, visus aplankė linksmos medicinos darbuotojos: kam lašų nežabotai meilei slopinti skyrė, kam meilei pritraukti, o kam nemokamus patarimus dalijo, kaip meilės aistros neužgesinti...

 

Skaityti daugiau...
 
Užgavėnės
Antradienis, 26 Vasaris 2013 17:07

 

Kaip ir kiekvienais metais, vasario 12-ąją. Mūsų namuose siautėjo persirengėliai. Trankus būgno griausmas ir skambi daina gyventojus ir darbuotojus kvietė kieman, kur skambiomis dainomis ir laužo liepsnomis vijome žiemą iš kiemą...

Skaityti daugiau...
 
Pažink mane... gal aplankys meilės galia
Penktadienis, 18 Sausis 2013 00:00

 

Šių metų sausio 18 d. Suvalkijos socialinės globos namai Marijampolės visuomenei pristatė nuotaikingą koncertą „Pažink mane... gal aplankys meilės galia“ Dramos teatre. Išsamiau skaitykite laikraščio „Suvalkietis“ korespondentės Aldonos Kalinauskienės straipsnyje „Durys atidarytos. Įeikite...“ (2013 m. sausio 24 d. Nr. 10 (9547) „Suvalkietis“)

 

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 21 22 23 24 25 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 23 iš 25

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 38 svečius online

Mūsų draugai

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos