Naujienos
Ir aš galiu
Antradienis, 30 Spalis 2018 09:32

Spalio 25-ąją sudalyvavome Adakavo socialinės globos namų suorganizuotame renginyje '' Ir aš galiu", kuris įvyko Tauragės kultūros centre. Susirinko aštuoniolika socialinės globos įstaigų su labai įvairaus žanro kūrineis,šokio spektakleis, muzikinėmis-publicistinėmis miniatiūromis, liaudies dainomis ir šokeis, sunku būtų ir vertinti kieno programa buvo įspūdingiausia, nes kiekvienas atskleidėme savo galimybes,kurios taip pat be galo skirtingos,tačiau vienintelis dalykas kas visus mus apjungė,tai meilė menui.

Skaityti daugiau...
 
Kvietimas
Trečiadienis, 17 Spalis 2018 12:16

alt

 
Jums demonstruojama jėga 2018
Pirmadienis, 15 Spalis 2018 06:15

2018.10.14 Marijampolės NSK "Siekis" kartu su Marijampolės Senjorų Sunkiosios Atletikos Sporto Klubu "Suvalkijos ąžuolas"  ir  partneriais Suvalkijos socialinės globos namais, Marijampolės savivaldybės sporto centru „Sūduva“ organizavo neįgaliųjų sunkiosios atletikos turnyrą "Jums demonstruojama jėga" 2018, kuriame susirinko apie 60 dalyvių iš 8 Lietuvos miestų: Marijampolės, Kretingos r., Vilkaviškio, Kauno, Vilniaus, Druskininkų, Rokiškio ir Trakų. Sportininkai varžėsi 4 rungtyse:

Skaityti daugiau...
 
Treniruotės prieš sunkiosios atletikos turnyrą ,,Jums demonstruojama jėga 2018"
Šeštadienis, 13 Spalis 2018 05:55

Suvalkijos socialinės globos namų sportininkai intensyviai ruošiasi sunkiosios atletikos turnyrui ,,Jums demonstruojama jėga 2018". Dėkojame treneriui Alvydui Kirkliauskui už treniruotes Marijampolės senjorų sunkiosios atletikos sporto klube ,,Suvalkijos ąžuolas“.

Skaityti daugiau...
 
Šunskų fazanynas
Ketvirtadienis, 11 Spalis 2018 14:14
Spalio 11 d. apsilankėme Šunskų miestelio Fazanyno atidaryme, kuris įsikūrė parke, gėrėjomės šešiolikos veislių fazanais, o smagiausia tai, kad galėsime juos aplankyti kada tik panorėsime paįvairinti laisvalaikį gryname ore. Kviečiame pamatyti akimirkas, kurias galite pamatyti paspaudę čia: Šunskų miestelio Fazanyno atidarymas.
Skaityti daugiau...
 
Skelbimas
Ketvirtadienis, 11 Spalis 2018 06:47
Jau šį sekmadienį, kviečiame norinčius dalyvauti, o kas gali, palaikyti savo kraštiečius, Lietuvos žmonių su negalia sunkiosios atletikos turnyre "Jums demonstruojama jėga". Turnyro partneriai, kurie įdeda labai daug pastangų, kad šis renginys įvyktų: Marijampolės senjorų sunkiosios atletikos sporto klubas "Suvalkijos ąžuolas", Suvalkijos socialinės globos namai ir Marijampolės savivaldybės sporto centras „Sūduva“.

alt

 
''Pasaulio šalių šokiai- moterų ratas''
Trečiadienis, 10 Spalis 2018 06:54

Spalio 10 d. ''Laimės namų" šeimininkai Rolandas ir Aušra Augučiai, pravedė darbuotojoms edukacinę programą: ''Pasaulio šalių šokiai - moterų ratas'', susipažinome su škotų, portugalų, airių šalių šokių žingsneliais išmokome junginius, o suskambus muzikai panirdavome į atsipalaidavimo oazę, o ką ir bekalbėti apie bendrumo jausmą šokio metu. Buvo begalo įdomu stebėti save per šokio judesį. Išmokome šešis šokius per trumpą laiką, kuriuos galėsime taikyti savo namelių gyventojoms. Kviečiame pamatyti akimirkas, kurias galite pamatyti paspaudę čia: ''Pasaulio šalių šokiai - moterų ratas''.

Skaityti daugiau...
 
Marijampolės ''Sūduvos kraitė 2018''
Šeštadienis, 06 Spalis 2018 10:43

Spalio 6 d. kaip ir kiekvienais metais po "Šunskų valsčiaus stogu" sudalyvavome Miesto šventėje ''Sūduvos kraitė 2018", kuri šiemet buvo skirta Lietuvos vardo šimtmečiui paminėti. Smagi ne tik šventė, bet ir pasiruošimas, kai turime galimybę apsijungti su bendruomene.

Skaityti daugiau...
 
Naujų idėjų paieškos
Penktadienis, 05 Spalis 2018 06:32

Spalio 5 d. išvykome semtis naujų idėjų į Violetos keramikos studiją, nusilipdėme Laimės pasagą, nauja, jauki aplinka, šeimininkės žolelių arbata nuteikė kūrybiniam polėkiui nesustoti.

Skaityti daugiau...
 
Vasaros prisiminimai
Antradienis, 02 Spalis 2018 06:10

Karštoji vasara taip greitai prabėgo, rodos, nesibaigianti ir kupina nuotykių vasara. Jau pasitikome gražuolį rudenį, tačiau vasaros įspūdžiai ir prisiminimai sugrįžta ilgėjančiais vakarais. 

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 3 iš 27

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 45 svečius online

Mūsų draugai

 

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos