Naujienos
Sudie, pavasarėli, sveika vasarėlė!
Penktadienis, 07 Birželis 2019 06:45

Vasara jau čia pat, o pavasarį praleidome smagiai ir turiningai, jis buvo kupinas įvairių veiklų. Grupinių namų gyventojai lankėsi miesto renginiuose, Birutė ir Ramūnas intensyviai dalyvavo visuomenės sveikatos biuro organizuojamuose renginiuose o kur dar veikla namuose: apsisodinome lysvę, kurioje auga, agurkai, salotos, krapai ir kitos vasaros gėrybės, ačiū už dovaną mūsų rėmėjui, namų draugui Narimantui Stankevičiui. Šventėme gimimo dienas, kurių šį pavasarį namuose netrūko, skanavome pačių keptus tortus. Velykų rytas taip pat buvo ypatingas, visi namų gyventojai ėjome į Šv. mišias, sėdome prie bendro Velykų stalo. 

Su kiekviena diena grupinių namų gyventojai vis drąsesni, įsitraukia į įvairias veiklas mieste, eina pasivaikščioti, kartais pasilepina skania kava kavinėje.

Miesto dienos ne išimtis, visi kolektyviškai ėjome pasivaikščioti, stebėjome koncertą, skanavome ledus.

Skaityti daugiau...
 
Vizitas pas Marijampolės savivaldybės merą Povilą Isodą
Penktadienis, 31 Gegužė 2019 06:33

Gegužės 30 d. Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda pasveikino Suvalkijos socialinės globos namų komandą iškovojusią 1-ąją vietą Tarptautinės žmonių su negalia Lietuva mini futbolo lygą SENI – CUP 2019 ir padėkojo komandos treneriui Valdui Vinciūnui bei pasveikino geriausią žaidėją Giedrių Čužumą. Meras džiaugėsi puikiais rezultatais, o taip pat komandą sveikinęs Marijampolės savivaldybės tarybos narys Alvydas Kirkliauskas linkėjo sėkmės finalinėse žaidynėse vyksiančiose Torūnėje, Lenkijoje. Suvalkijos socialinės globos namų komandai didelė garbė atstovauti Lietuvą Tarptautinėje Neįgaliųjų Futbolo Lygoje SENI - CUP 2019!

Skaityti daugiau...
 
Svečiuose Marijampolės „Saulės“ pradinės mokyklos moksleiviai
Penktadienis, 31 Gegužė 2019 05:44

Gegužės 27  d. Suvalkijos socialinės globos namus aplankė Marijampolės „Saulės“ pradinės mokyklos moksleiviai. Skaitovai džiugino nuostabiu eilių perteikimu, choras atliko dainas apie mamą, šeimą, draugą, gimtinę. Moksleiviai atvyko ne tuščiomis, o pasistengė ir gyventojus nustebino padovanodami piešinių. Didelio susidomėjimo iš mažųjų draugų sulaukė ir mūsų gyventojų darbai. Moksleiviai susipažino su darbo autoriais. Džiaugėmės visi, vieni pasisėmę įkvėpimo, patirties,  kiti  prisiminę kūrybą ir polėkį kurti, puošti pasaulį!

Skaityti daugiau...
 
Tarptautinė žmonių su negalia mini futbolo lyga Lietuva SENI – CUP 2019
Penktadienis, 24 Gegužė 2019 06:25

Gegužės  22 – 23 dienomis  Marijampolės ,,Arvi“ futbolo manieže vyko 13 – asis Tarptautinis žmonių su negalia mini futbolo turnyras SENI – CUP  2019. Varžybose dalyvavo  13 komandų iš visos Lietuvos socialinių globos namų. Pirmą dieną vyko pusfinalis sekėsi puikiai iškovojome visas 3 pergales iš 3. Po įtemptų futbolo varžybų vykome į Kalvarijos  Jurgežerių poilsiavietę ,,Gintaras“, kur visų dalyvių laukė smagi vakaronė.

Antrą dieną vyko finalinės varžybos po kurių paaiškėjo 1-osios vietos nugalėtojai, tai mūsų Suvalkijos socialinės globos namų komanda! Džiaugiamės iškovoję pagrindinį prizą finalines žaidynes Torūnėje, Lenkijoje 2019, kurioje atstovausime Lietuvą. Taip pat mūsų globos namų futbolininkas  Giedrius Čužumas buvo apdovanotas geriausio žaidėjo titulu.

Skaityti daugiau...
 
Apsilankymas „Spindulio“ kino teatre
Trečiadienis, 22 Gegužė 2019 06:03

Gegužės 16 d. Suvalkijos socialinės globos namų gyventojai aplankė Marijampolės „Spindulio“ kino teatrą. Žiūrėjome filmą „Didžioji kelionė“, per visą laiką netilo juokas, o geras emocijos neatslūgo dar visą dieną.

Skaityti daugiau...
 
Ekskursija pal. Jurgio Matulaičio muziejuje
Trečiadienis, 22 Gegužė 2019 05:40

Gegužės 15 d. Suvalkijos socialinės globos namų gyventojai aplankė palaimintojo Jurgio Matulaičio muziejų. Ekskursiją vedęs gidas papasakojo dar negirdėtų ar primirštų faktų apie Marijampolės miesto kilmę, įdomių faktų apie pal. Jurgį Matulaitį. Kai kurie gyventojai stebėjosi, kad yra iš Marijampolės, bet apie šį muziejų girdi ir lanko pirmą kartą. Taip pat aplankėme Marijampolės Šv. Arkangelo Mykolo baziliką. Gyventojams daug emocijų sukėlė bažnyčios lankymas. Užplūdo nostalgija vaikystei, ramybės ir laisvumo pojūtis.

Skaityti daugiau...
 
Vandens sporto rungčių ir vandensvydžio turnyras ,,Siekiame irtis 2019"
Ketvirtadienis, 16 Gegužė 2019 13:53

2019.05.10  NSK "Siekis" organizavo vandens sporto rungčių ir vandensvydžio turnyrą "Siekiame irtis" 2019. Turnyre dalyvavo sportininkai iš Klaipėdos "Žuvėdros", Vilniaus "Fenikso", Šiaulių "Entuziasto", Suvalkijos socialinės globos namų ir Marijampolės "Siekio". Varžėsi rungtyse: 50m plaukimo laisvu stiliumi, 50m plaukimo nugara, žiedų mėtymo ant dirbtinės gulbės ir vandensvydžio rungtyse.

Skaityti daugiau...
 
,,Skrajos" koncertas paminint Motinos dieną
Ketvirtadienis, 16 Gegužė 2019 13:35

Gegužės 9 d. Suvalkijos socialinės globos namų gyventojus Motinos dienos proga sveikino Marijampolės profesinio rengimo centro ansamblis "Skraja". Ansambliečiai savo muzika, vienus gyventojus, suvirpino iki širdies gelmių ir privertė išspausti ašarą, kitus, kėlė iš kėdžių ir įtraukė į šokių sūkurį. Nuoširdžiai dėkojame už šilumą ir meilę muzikai.  

Skaityti daugiau...
 
Nedos Daugulienės tapybos darbų paroda
Ketvirtadienis, 16 Gegužė 2019 13:20

Gegužės 7 d. Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje buvo atidaryta, Suvalkijos socialinės globos namų gyventojos, Nedos Daugulienės tapybos darbų paroda. Neda Daugulienė – šaunuolė, ne tik tapo, bet ir kuria: išleidusi šešias savo kūrybos knygas. Kartu su gyventojais pasidžiaugėme jautria, spalvinga kūrybine popiete. Paroda veiks iki birželio 1 d. Kviečiame apsilankyti.

Skaityti daugiau...
 
Velykinis turnyras 2019
Trečiadienis, 01 Gegužė 2019 08:59

2019-04-27 NSK "Siekis" organizavo Velykinį turnyrą 2019, kuriame dalyvavo ir mūsų globos namų sportininkai.

Šio turnyro tikslai ir uždaviniai:

  • diegti kūno kultūrą kaip vieną svarbiausių sveikatinimo priemonių;
  • siekti sutrikusių sveikatos funkcijų atstatymo kūno kultūros ir sporto priemonėmis;
  •  plėtoti ir populiarinti neįgaliųjų sporto šakas Marijampolės regione;
  • stiprinti žmonių socializaciją ir emocinę būseną.

Visi sportininkai varžėsi 8 rungtyse: biliardo, biliardo spec., stalo teniso, smiginio, svarmens laikymo, žiedų mėtymo, Boccia ir šaškių. Tai buvo puiki diena smagiai, draugiškai bei sportiškai praleisti laiką.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 3 iš 33

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 19 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos