Naujienos
Globos namų tarybos išvyka į Trakus
Trečiadienis, 21 Birželis 2017 10:49

Globos namų tarybos nariai šiemet svajojo išvykti į senąją Lietuvos sostinę Trakus. Ir štai ši svajonė išsipildė! Ekskursiją pradėjome nuo Karaimų muziejaus, po to jau apsilankėme mūsų garsiojoje pilyje. Buvo gera vaikščioti po ją, tyrinėti lankytojams prieinamus visus jos užkaborius, apžiūrinėti eksponatus. Taip pat aplankėme ir pilies muziejuje eksponuojamas parodas, tame tarpe – ir kraštiečio juvelyro K. Barišausko įstabius darbus, papildytus gilių minčių pabiromis...

Skaityti daugiau...
 
,,Miesto dienos 2017"
Trečiadienis, 07 Birželis 2017 06:29

Kaip ir kasmet, pati maloniausia išvyka mūsų menininkams yra mūsų miesto dienų šventė, kurioje galime pademonstruoti savo gebėjimus, pabendrauti su kolegomis ieškoti naujų idėjų ir atsipalaiduoti, šiemet  visuomenei pristatėme ne tik pačius naujausius rankdarbius, bet ir vantas pynėme, pačių surinktomis žolelėmis prekiavome.

Skaityti daugiau...
 
Lietuvos zoologijos sodas
Pirmadienis, 05 Birželis 2017 15:42

Birželio 1 - 2 dienomis globos namų gyventojų grupelės  apsilankė Kaune zoologijos sode. Lietuvos zoologijos sodas – tai nemažas parkas, su unikaliu reljefu, bei šimtamečiais ąžuolais. Gyvūnų įvairovė ir gera nuotaika paliko nepaprastus įspūdžius. Smagiai pasivaikščioję  vykome papietauti. Džiaugiamės turiningai praleistu laiku. 

Skaityti daugiau...
 
,,Seni Cup“ tarptautinė žmonių su negalia mini futbolo lyga
Ketvirtadienis, 01 Birželis 2017 16:01

Š. m. gegužės 30 – 31 dienomis  Suvalkijos socialinės globos namų futbolininkai dalyvavo 11 – ąjame tarptautiniame futbolo turnyre SENI – CUP, kuris įvyko Marijampolės futbolo aikštyne. Šiose varžybose  dalyvavo net 15 komandų iš visos Lietuvos socialinių globos namų. 

Skaityti daugiau...
 
„Bėgam už Marijampolę – 2017“
Pirmadienis, 29 Gegužė 2017 06:05

2017 m. gegužės 28 d. sudalyvavome „Bėgam už Marijampolę – 2017“. Šio renginio tikslai ir uždaviniai:

1. Bėgimas skirtas Marijampolės miesto dienoms paminėti;

2. Populiarinti prieinamiausią lengvosios atletikos rungtį – bėgimą;

3. Viešinti renginį, garsinant Marijampolę;

Skaityti daugiau...
 
,,Suvalkija“ - ,,Graikų ir Romėnų“ jaunieji imtynininkai
Penktadienis, 26 Gegužė 2017 10:49

2017-05-25 Paskutinė futbolo treniruotė ,,Sūduvos“ stadione prieš Tarptautinę žmonių su negalia ,,Seni cup" mini futbolo lygą. Norime padėkoti šauniems ,,Graikų ir Romėnų“ jauniesiems imtynininkams, kurie savanoriškai sutiko su mūsų sportininkais sužaisti futbolą. Maloniai kviečiame visus palaikyti Suvalkijos socialinės globos namų ,,Suvalkija“ futbolo komandą Marijampolės futbolo aikštyne (Kauno g. 125 Marijampolė).

Skaityti daugiau...
 
,,Miško takais su draugais‘‘ orientacinės varžybos
Pirmadienis, 22 Gegužė 2017 19:44

Gegužės 17-osios rytą mūsų globos namų sportininkai vyko į Kalvarijos socialinės globos namų kolektyvo organizuojamą sporto renginį ,,Miško takais su draugais‘‘.  Orientacinėse varžybose dalyvavo keturios komandos iš Didvyžių, Skemų, Suvalkijos ir Kalvarijos socialinės globos namų. 

Skaityti daugiau...
 
Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubo ,,Siekis“ Vandens sporto rungčių ir vandensvydžio žaidynės „Siekiame irtis 2017“
Antradienis, 16 Gegužė 2017 07:15

2017 - 05 - 12 Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas ,,Siekis“ organizavo Vandens sporto rungčių žaidynes ir pirmąjį Lietuvoje neįgaliųjų vandensvydžio turnyrą ,,Siekiame irtis“ 2017. Šio renginio tikslai ir uždaviniai:

Skaityti daugiau...
 
,,Giesmių pynė Marijai''
Antradienis, 09 Gegužė 2017 08:36

2017 m. gegužės 4 d. Obelių Šv. Onos bažnyčioje pirmą kartą vyko giesmių sambūris „Giesmių pynė Marijai“. Renginį organizavo Skemų socialinės globos namai ir folkloro ansamblio „Gastauta“ vadovė Nida Lungienė.

Jame dalyvavo gausus būrys giedotojų: Obelių vaikų globos namų, Jotainių socialinės globos namų (Panevėžio r.), Skemų socialinės globos namų, Suvalkijos socialinės globos namų, Strėvininkų socialinės globos namų (Kaišiadorių r.), Linkuvos socialinės globos namų (Pakruojo r.), Strūnos socialinės globos namų (Švenčionių r.) giedotojų grupės ir folkloro ansamblis „Gastauta“ (Rokiškis).

Skaityti daugiau...
 
Cirko šou ,,Anos ir Elzos nuotykiai pasakų karalystėje''
Pirmadienis, 08 Gegužė 2017 18:48

Balandžio 6 - ąją apsilankėme mūsų miesto kultūros centre, kur linksmai leidome laiką stebėdami cirko ,,ARGO'' iš Ukrainos pasaką ,,Anos ir Elzos nuotykiai pasakų karalystėje", o ir lauke oras džiugino, tad turėjome galimybę pasivaikščioti po bundantį, pavasariu kvepiantį parką.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 11 iš 25

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 60 svečius online

Mūsų draugai

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos