Naujienos
,,Muzikinė karuselė"

Lapkričio devintąją dalyvavome renginyje ,,Muzikinė karuselė", kurį organizavo Kalvarijos socialinės globos namų kolektyvas, tai pati laukiamiausia šventė mūsų gyventojams. Pradžioje  vyksta muzikinė viktorina, vėliau pristatome namų darbus, šiemet tema buvo ,,Metų laikai''. Na ir pati linksmiausia antroji renginio dalis, kai visi galime pasišokti skambant gyvai muzikai ir pabendrauti su bičiuliais.

Skaityti daugiau...
 
Vėlinės - visų mirusiųjų pagerbimo šventė

Kaip ir kasmet visų Šventųjų dieną skubame aplankyti mirusių artimųjų kapus. Suvalkijos socialinės globos namų gyventojai kartu su darbuotojais kiekvienais metais aplanko ir pagerbia mirusių globos namų gyventojų kapus, uždega žvakutes.

Skaityti daugiau...
 
,,Jums demonstruojama jėga 2017"

2017-10-29 Marijampolės NSK ,,Siekis" kartu su Suvalkijos senjorų sunkiosios atletikos klubu ,,Suvalkijos ąžuolas" ir partneriais Suvalkijos globos namais, organizavo ,,Sunkiosios atletikos atgaivinimo turnyrą Jums demonstruojama jėga 2017". Tai pirmasis toks neįgaliųjų sunkiosios atletikos turnyras po  ilgo tarpo Lietuvoje. Turnyre sportininkai varžėsi 4 rungtyse:

Skaityti daugiau...
 
Skelbimas

alt

 
,,Auksinis ruduo"

2017 m. spalio 20 dieną Marijampolės kultūros centre įvyko tradicinė Suvalkijos socialinės globos namų šventė: respublikinis meno renginys ,,Auksinis ruduo". Sulaukėme dalyvių iš visos Lietuvos: Ilguvos (Šakių raj.), Veisiejų (Lazdijų raj.), Jotainių (Panevėžio raj.), Aukštelkės (Šiaulių raj.), Duseikių (Telšių raj.), Padvarių (Kretingos raj.), Linkuvos (Pakruojo raj.), Ventos (Akmenės raj.), Didvyžių (Vilkaviškio raj.), Kalvarijos socialinės globos namų.

Skaityti daugiau...
 
Sunkiosios atletikos treniruotės ruošiantis turnyrui ,,Jums demonstruojama jėga 2017”

Globos namų sportininkai pradėjo ruoštis  sunkiosios atletikos varžyboms. Su puikia nuotaika  ir energija pirmadieniais ir trečiadieniais vykstame pas trenerį A. Kirkliauską  į sunkiosios atletikos sporto klubą „Suvalkijos ąžuolas“. 

Skaityti daugiau...
 
Kvietimas

alt

 
,,Sūduvos kraitė 2017"

Miesto šventės, stiprina mūsų bendrystę su bendruomene skatina veikti ir skleisti mūsų kūrybinę veiklą išlaikant  tautos tradicijas ir vertybes.

Skaityti daugiau...
 
,,Sena spinta”

2017-10-06 Į Suvalkijos socialinius globos namus atvyko Didvyžių socialinės globos namų dramos artistai, kurie padovanojo  muzikinį  spektaklį ,,Sena spinta“. Muzikinio vaidinimo metu  pateikė net šešiolika gyvenimiškų istorijų, kurias vieną po kitos traukė iš nematomos spintos. Visas istorijas apipynė muzika likome sužavėti,  geromis nuotaikomis.

Skaityti daugiau...
 
Socialinio darbo diena

2017 m. rugsėjo 27 d. Suvalkijos socialinės globos namuose buvo minima socialinio darbo diena.  Pagerbti ir pasveikinti socialiniai darbuotojai ir jų padėjėjai.  

Rugsėjo 29 d. Suvalkijos socialiniai darbuotojai ir jų padėjėjai  vyko į miesto dramos teatro salę paminėti profesinę dieną kartu su Marijampolės savivaldybės vadovais ir administracija. 

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 11 iš 28

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 40 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos