Naujienos
Šv. Cecilijos jaunuolių choras
Trečiadienis, 19 Balandis 2017 12:48

XVIII Sakralinės muzikos festivalis ,,Džiūgaukim Aleliuja" , balandžio devynioliktąją praskambėjo ir mūsų nameliuose. Šv. Cecilijos jaunuolių choras, vadovaujant V. Junevičienei taip užbūrė, kad mūsų gyventojai valandą laiko sėdėjo ir klausėsi sustingę, o gal išskridę, kartu su muzikos garsais... Begalinės sėkmės Jums, žavus, jautrus kolektyve.

Skaityti daugiau...
 
Pavasariniai džiaugsmai
Trečiadienis, 19 Balandis 2017 12:26

Pačios gražiausios metų šventės mūsų kasdienybę pripildo stebuklų, džiaugsmo ir vilties. Beveik visą mėnesį dirbome puošdami kiaušinius. Ir ko tik nepridarėme: pūtėme, lipdėme, pjaustėme, visko neišduosime, nebent jei apsilankysite mūsų rankdarbių parodoje, kurioje išvysite naujausius darbus, o kartu ir marginimo paslaptimis pasidalinsime.

Skaityti daugiau...
 
Velykinis sveikinimas
Penktadienis, 14 Balandis 2017 13:37

alt

 
Direktorės sveikinimas
Trečiadienis, 12 Balandis 2017 16:26

Artėjant Šv. Velykoms Suvalkijos socialinės globos namų direktorė Marytė Slavinskienė visus darbuotojus sukvietė pasveikinimui. Skambant grupės ,,Gregorian‘‘ muzikai, direktorės sveikinimo žodžiai sutelkė kolektyvą šventinei bendrystei, laukimo ramybei. Sulaukėme svečių mūsų ištikimų bičiulių A. Kirkliausko ir R. Lekecko, kolegų iš Marijampolės specialių socialinių globos namų, Kalvarijos, Didvyžių. 

Skaityti daugiau...
 
Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos bendruomenė pas mus svečiuose
Antradienis, 11 Balandis 2017 16:43

Balandžio 11 dieną,  į Suvalkijos socialinės globos namus atvyko Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos bendruomenė. Džiaugiamės sulaukę tiek daug svečių! Kuriuos supažindinome su įstaiga. Papasakojome, kaip yra ugdomi, atstatomi ir palaikomi gyventojų savarankiško gyvenimo gebėjimai, kaip sprendžiamos jų problemos, kaip vykdoma gyventojų socialinė integracija į visuomenę. Nuoširdžiai dėkojame pedagogams už pačių keptus pyragus, kuriuos padovanojome gyventojams neturintiems artimųjų ir linkime, kad artėjančios Šv. Velykos būtų šiltos, ramios, nuotaikingos.

Skaityti daugiau...
 
Tarybos viešnagė DIDVYŽIŲ SGN
Pirmadienis, 10 Balandis 2017 12:37

2017. 04. 10 Didvyžių socialinės globos namų tarybos kvietimu mūsų naujai išrinktos Tarybos nariai svečiavosi Didvyžių socialinės globos namuose. Buvome sutikti šiltai ir svetingai. Apžiūrėjome, kaip gyvena ir ką veikia didvyžiečiai, prie arbatos ir pačių Tarybos narių kepto pyrago, ilgai bendravome, dalijomės patirtimi, rūpesčiais ir džiaugsmais. Grįžome su naujomis idėjomis ir dideliu ryžtu jas įgyvendinti bei su planais vėl susitikti jau mūsų globos namuose.

Skaityti daugiau...
 
Išvyka į Duonos kelią ir S. Neries gimtinę
Ketvirtadienis, 06 Balandis 2017 10:26
Istorijos takais. Kaimo keliukais, pro Alvitą, link Kazio Bradūno tėviškės, kur pasitinka, tik kiemo varteliai, tačiau aiškiai girdisi poeto eilės:
Jaunas mėnuo... ramu...
Tiktai pulsą girdi.
Prie ugniakuro valgoma duona.
Duonos nemarumu
tu tikėti imi,
Įsikniaubus į liepsną raudoną.
Tokią naktį giliai
Pašvęsti pasėliai
Venų vingiuose brinko ir dygo
Niekados, niekados
Nepamiršiu maldos,
Grūdo runom širdy iškaltos.
Skaityti daugiau...
 
„Velykų belaukiant‘‘
Pirmadienis, 03 Balandis 2017 12:58

Pavasarinė saulytė vis labiau šildo žemę, o šilti susitikimai mus... Įsibėgėja bendras projektas su Keturvalakių mokyklos daugiafunkciu centru ir kaimo bendruomene. Balandžio trečiąją susibūrę centro bibliotekoje keitėmės margučių marginimo paslaptimis vaišinomės žolelių arbata ir cinamonu kvepiančiu pyragu, vėliau persikėlėme į salę, kur  įvyko mūsų gyventojų darbų parodos atidarymas. Pristatėme ne tik savo rankdarbius, bet ir mūsų gyventojos Birutės Kairienės poeziją,  taip  išgirdome kaimo bendruomenės Reginos Mineikienės eiles, o Sidona Strižauskaitė, jausmingai paskaitė ištrauką iš Antuano De Sent Egziuperi ,,Mažasis princas". Šiltais jausmais apdovanoti, laimingi grįžome į namus.

Skaityti daugiau...
 
Juokas – dalykas rimtas
Penktadienis, 31 Kovas 2017 15:48

Artėjant balandžio pirmajai, šiandien,  „gaminome“  ir „marinavome“ juokus ir mes. Pasakojome vieni kitiems linksmus anekdotus, aptarėme: juoko, šypsenos, plojimų reikšmę mūsų gyvenimo kasdienybėje ir padarėme išvadą, kad „Juokas - dalykas rimtas“, taip vadinosi mūsų linksmasis rytmetis, kurį vainikavo linksmi šokiai, na o kaip linksmybes galima  „užmarinuoti“ , sužinoti galite užsukę pas mus į svečius! Kiekvieno mėnesio trečiąjį trečiadienį.

Skaityti daugiau...
 
Futbolo čempionatas Šiauliuose
Penktadienis, 31 Kovas 2017 15:15

Kovo 30 dieną, Šiaulių universiteto sporto salėje vyko kasmetinis respublikinis salės futbolo čempionatas, kuriame dalyvavo mūsų globos namų sportininkai ir 11 komandų iš įvairių Lietuvos įstaigų: Kėdainių, Aukštelkės (Šiaulių r.), Jasiuliškių (Ukmergės r.), Veisiejų (Lazdijų r.), Macikų (Šilutės r.), Šiaulių, Vilijampolės (Kaunas), Dabikinės (Akmenės r.), Kelmės specialiųjų mokyklų, Panevėžio jaunuolių dienos centro ir Šiaulių specialiojo ugdymo centro.

Pagrindinis šio renginio tikslas – sudominti sutrikusio intelekto asmenis futbolo sporto šaka. Čia svarbiausi ne sportiniai rezultatai, o socialiniai: tokiu būdu siekiama sumažinti neįgaliųjų socialinę atskirtį bei didinti piliečių toleranciją įvairioms visuomenės grupėms.

Komandos pagal 2016 metų rezultatus buvo suskirstytos į tris lygius. Stipriausiame A lygyje aukso medalius laimėjo Aukštelkės socialinės globos namų komanda, mūsų globos namų sportininkai laimėjo garbingą  4 vietą, B lygyje čempionais tapo – Kėdainių socialinės globos namų komanda, C lygyje aukso medalius laimėjo Dabikinės specialiosios mokyklos futbolininkai.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 11 iš 23

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 7 svečius online

Mūsų draugai

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos