Naujienos
Motinos diena
Pirmadienis, 08 Gegužė 2017 17:15

Pati jautriausia šventė mūsų nameliuose - motinos diena... vienos esame mamos, kitos, jas mename, o kai kurios net nejutome jos rankų švelnumo... kas ten žino, kas tądien šėlo mūsų širdyse, tačiau  vaikų darželio ,,Linelis'' auklėtiniai taip nuoširdžiai šildė atmosferą, kad šypsenų veiduose tikrai netrūko, na o Balsupių bendruomenės moterų ansamblis ,,Balsė'' taip įsuko į dainų sūkurį, kad dainavome kartu, plojome ir prašėme: - pakartot!  Ačiū visiems už neįprastus savaitgalius ir šventes, kurios mūsų kasdienybę nuspalvina, tik džiaugsmo spalvomis.

Skaityti daugiau...
 
Apsilankymas Marijampolės Poezijos parke
Penktadienis, 05 Gegužė 2017 17:01

Gegužės 5 d. po futbolo treniruotės apsilankėme Marijampolės Poezijos parke, kur pasivaikščiojome ir pasigrožėjome vaizdais. Globos namų sportininkai pasinaudojo proga pasportuoti su lauko treniruokliais. Puikiai praleidome laiką ir pasidžiaugėme aktyvia diena!

Skaityti daugiau...
 
Futbolo treniruotės ruošiantis ,,Seni Cup“ mini futbolo lygai
Penktadienis, 05 Gegužė 2017 13:08

Globos namų sportininkai pradėjo ruoštis Tarptautiniam žmonių su negalia ,,Seni Cup“ mini futbolo lygai. Lietuvoje ,,Seni Cup“ turnyras organizuojamas nuo 2007 metų. Turnyrą organizuoja UAB TZMO Lietuva. 

Skaityti daugiau...
 
Festivalio atgarsiai
Penktadienis, 28 Balandis 2017 07:57

XVIII sakralinės muzikos festivalis ,,Džiūgaukim Aleliuja", tęsia viešnagę mūsų namuose. Choras ,,Suvalkija'', vadovė V. Junevičienė, sukūrė ne tik jaukią praėjusių amžių atmosferą, bet ir supažindino, kaip atliekamas kūrinys skambėdavo ankščiau, o įspūdinga koncerto pradžia su stereo efektu, kėlė nuostabą su klausimu: - o kas toliau?

Skaityti daugiau...
 
Rida, rida, ridadai
Penktadienis, 21 Balandis 2017 12:45
Margučių, kuriuos padovanojo Marijampolės pataisos namų gyventojai, ridenimo šventė įvyko, tik priartėjus Atvelykiui, nes tiek daug dėmesio iš visuomenės dar nebuvome sulaukę. Tad sugavę dienelę be svečių ir lankytojų, smagiai varžėmės, šokome ir dainavome. Ech... tas švenčių margumas ir žavumas.
Skaityti daugiau...
 
,,Šaltinio" pagrindinės mokyklos moksleiviai
Ketvirtadienis, 20 Balandis 2017 12:57

Velykų varpų gausmas vis dar aidi mūsų namuose... Šiandien, su programa ,,Sveiki sulaukę Šv. Velykų",  mus aplankė ,,Šaltinio" pagrindinės mokyklos moksleiviai. Ačiū vaikams ir vadovams, kurie su begaliniu atsidavimu liudijo Kristaus prisikėlimą... Šilta, jauku ir gera gyventi, kai mus supa tokie  žmonės, kai jų gerumas priverčia ,,širdis dainuoti" ...

Skaityti daugiau...
 
Šv. Cecilijos jaunuolių choras
Trečiadienis, 19 Balandis 2017 12:48

XVIII Sakralinės muzikos festivalis ,,Džiūgaukim Aleliuja" , balandžio devynioliktąją praskambėjo ir mūsų nameliuose. Šv. Cecilijos jaunuolių choras, vadovaujant V. Junevičienei taip užbūrė, kad mūsų gyventojai valandą laiko sėdėjo ir klausėsi sustingę, o gal išskridę, kartu su muzikos garsais... Begalinės sėkmės Jums, žavus, jautrus kolektyve.

Skaityti daugiau...
 
Pavasariniai džiaugsmai
Trečiadienis, 19 Balandis 2017 12:26

Pačios gražiausios metų šventės mūsų kasdienybę pripildo stebuklų, džiaugsmo ir vilties. Beveik visą mėnesį dirbome puošdami kiaušinius. Ir ko tik nepridarėme: pūtėme, lipdėme, pjaustėme, visko neišduosime, nebent jei apsilankysite mūsų rankdarbių parodoje, kurioje išvysite naujausius darbus, o kartu ir marginimo paslaptimis pasidalinsime.

Skaityti daugiau...
 
Velykinis sveikinimas
Penktadienis, 14 Balandis 2017 13:37

alt

 
Direktorės sveikinimas
Trečiadienis, 12 Balandis 2017 16:26

Artėjant Šv. Velykoms Suvalkijos socialinės globos namų direktorė Marytė Slavinskienė visus darbuotojus sukvietė pasveikinimui. Skambant grupės ,,Gregorian‘‘ muzikai, direktorės sveikinimo žodžiai sutelkė kolektyvą šventinei bendrystei, laukimo ramybei. Sulaukėme svečių mūsų ištikimų bičiulių A. Kirkliausko ir R. Lekecko, kolegų iš Marijampolės specialių socialinių globos namų, Kalvarijos, Didvyžių. 

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 11 iš 24

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 74 svečius online

Mūsų draugai

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos