Kalėdinis turnyras 2018
Antradienis, 18 Gruodis 2018 08:29

2018-12-16 Suvalkijos socialinės globos namuose vyko Kalėdinis turnyras 2018, kurį organizavome kartu su partneriais Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubu ,,Siekis“. Šiame gražiame renginyje buvo apdovanoti geriausi Suvalkijos socialinės globos namų ir NSK ,,Siekio“ 2018 metų sportininkai.

Atidarymo metu Suvalkijos socialinės globos namų gyventoja Birutė Kairienė paskaitė savo kūrybos  poeziją vėliau klausėme NSK "Siekis" nario Povilo Vaitkevičiaus muzikinio pasirodymo.  Renginio metu visi kartu pasveikinome mylimą trenerį: Alvydą Kirkliauską su gimimo diena. Labai džiaugiamės sulaukę svečių: Marijampolės vicemero Povilo Isodos, Marijampolės savivaldybės tarybos nario Dariaus Kemeraičio taip pat sporto skyriaus specialistų: Vidos Zenkevičienės ir Giedriaus Šlekio, kurie pasveikino sportininkus su pergalėmis.

Po atidarymo vyko sportinės varžybos:

1. Boccia;
2. Šaškės;
3. Smiginis;
4. Žiedų mėtymas;
5. Svarmens laikymas;
6. Stalo tenisas.

O prieš atidarymą sportininkai varžėsi biliardo ir biliardo spec., rungtyse.

Renginio įdomybė protų mūšis sporto tematika, kurį šiais metais paruošė Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubo "Siekis" savanorė - Vakarė Bagdonaitė.

Dėkojame už bendradarbiavimą ir iniciatyvą Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubo ,,Siekis“ pirmininkui Tomui Kiveriui!

Kviečiame daugiau pamatyti akimirkų iš Kalėdinio turnyro, kurias galite pamatyti paspaudę čia: Kalėdinis turnyras 2018.

Parengė užimtumo specialistė: Aura Augustanavičiūtė

alt alt alt alt

 

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 15 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos