Žvaigždžių orbita
Ketvirtadienis, 13 Rugsėjis 2018 17:49

2018 m. rugsėjo 11 d. Druskininkuose buvo suorganizuotas Suvalkijos socialinės globos namų dviračių žygis ,,Žvaigždžių orbita“. Šis gražus renginys buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Į dviračių žygį darbuotojus ir gyventojus išlydėjo Suvalkijos socialinės globos namų direktorė Marytė Slavinskienė kartu su Šunskų seniūnu Rimantu Lekecku. Palinkėjo gero oro bei smagaus pasibuvimo drauge.

Kartu į dviračių žygį vyko Suvalkijos socialinės globos namų tarybos narys bei Marijampolės savivaldybės socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas, Lietuvos socialdemokratų partijos atstovas Alvydas Kirkliauskas.

Druskininkuose sulaukėme svečių iš 9 Lietuvos socialinės globos namų: Skemų, Didvyžių, Adakavo, Utenos, Strėvininkų, Jurdaičių, Kalvarijos, Ilguvos, Linkuvos įstaigų. Labai džiaugiamės beveik 100 dalyvių gausa. Kartu su gidais Antanu ir Genute įveikėme 7 km. trasą miško bei miesto takais, ne tik pakvėpavome grynu oru, bet ir išgirdome įdomių pasakojimų apie Druskininkų miestą. Atsikvėpti po dviračių žygio, vykome į A. Česnulio skulptūrų parką, kuriame apžiūrėjome įspūdingas drožinių ekspozicijas.

Nuoširdų ačiū tariame: Druskininkų gidams už puikius įspūdžius, gerą nuotaiką, suteiktas žinias, UAB Mantingos labdaros ir paramos fondui už įvairių skonių saldžias bandeles, skulptūrų parko savininkui A. Česnului už šiltą, nuoširdų priėmimą bei visiems dalyviams iki susitikimo kitais metais!  Kviečiame pamatyti akimirkas iš dviračių žygio ,,Žvaigdžių orbita“.

alt alt alt alt alt alt alt alt

 

Teksto didinimas

Apklausa

Kaip mus vertinate?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 12 svečius online

Mūsų draugai

 

sunsku_seniunija
marijampoles_savivaldybe

msgn
kitos