Naujienos


Sūduva-Tre Penne futbolo varžybos
Ketvirtadienis, 01 Rugpjūtis 2019 06:32

2019-08-30 Vykome į Marijampolės ,,Arvi“ futbolo areną palaikyti savo mylimos ,,Sūduva" futbolo komandos. „Sūduva“  kovojo su  „Tre Penne“ komanda. Rezultatu 5:0 nugalėjo ,,Sūduvos“ komanda! Tai rekordinė pergalė Europoje. „Sūduva“ žengė į kitą etapą. Pasibaigus varžyboms su dideliu džiaugsmu ir puikiais įspūdžiais keliavome namo. Dėkojame Daliui Matvejevui už kvietimus ir galimybę visada jaustis laukiamiems  futbolo varžybose.

Skaityti daugiau...
 
Liepos 24-25 d. Išvyka prie Dusios ežero (dienos stovykla)
Pirmadienis, 29 Liepa 2019 12:50
8 Suvalkijos socialinės globos namų grupinių gyvenimo namų gyventojai pasinaudojo Marijampolės savivaldybės neįgaliųjų socialinės integracijos projektinėmis lėšomis ir vyko prie Dusios ežero. Gyventojai laiką leido gražioje „Mėtos“ stovyklavietėje. Laikas buvo nepaprastai geras, daug maudėmės, žaidėme, sportavome, vaikščiojome ir grožėjomės gamta.
Skaityti daugiau...
 
Ekskursija į Valdovų rūmus ir Trakų pilį
Penktadienis, 19 Liepa 2019 10:00

Liepos 18 dieną, vykome į sostinę. Pasirinkome apžvalginę ekskursiją po nuolatines Valdovų rūmų ekspozicijas. Sužinojome ir pagilinome žinias apie Lietuvos didžiųjų kunigaikščių gyvenimą, buitį, apžiūrėjome unikalius radinius, vaikščiojome menėse, kilome į apžvalgos bokštą pamatyti Vilniaus panoramą. Pasigrožėję Gedimino pilimi patraukėme į Trakus. Trakuose mus pasitiko saulė, atspindėdama Galvės ežere pilį, paversdama ją pasakiška. Kartu su minia ėjome į pilies vidų, apžiūrėjome ekspozicijas. Po apžvalginės ekskursijos užsukome į kavinę paragauti vietinės pažibos – kibinų. Kupini gerų emocijų, sotūs ir laimingi važiavome namo, sakydami: „Iki pasimatymo, Trakai!”.

Skaityti daugiau...
 
Skaitinių ir tapybos popietė
Penktadienis, 19 Liepa 2019 07:48

Liepos 16 dieną, vyko skaitinių popietė „Baltai juoda, juodai balta“ bei vietos dailininkų pleneras. Gyventojai skaitė rašytojo Bruno Ferrero miniatūras, kiti dalinosi savo pačių kurtomis eilėmis, įkvėpti gamtos ir žodžių žaismo tapė, liejo emocijas lape. Visi linksmai pasibuvome, pasišokome, vieni kitiems dėkojome ir šypsojomės. Susitarėme, jog būtinai pakartosime tokius pasibuvimus.

Skaityti daugiau...
 
Pal. Jurgio Matulaičio atlaidai
Penktadienis, 19 Liepa 2019 07:37

Liepos 12 dieną dalyvavome  Šv. arkangelo Mykolo bazilikoje, vykusiuose  pal. Jurgio Matulaičio atlaiduose, meldžiantis už ligonius, slaugytojus ir medikus, ypatingai melstasi už kenčiančius dėl įvairių fizinių ligų, nuo priklausomybių ir dvasinių negalių. Tikintieji gyventojai rašė intencijas, jas dėjo į savanorių paruoštas dėžes, kurios vėliau buvo nešamos atnašų procesijoje, už jas buvo meldžiamasi. Aš manau, jog šio laiko kentėjimai nieko nereiškia, lyginant juos su būsimąja šlove, kuri mumyse bus apreikšta. (Rom 8, 18)

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 63